Dido Group öncülüğünde kurulmuş olan AVVA, erkek giyim markası olarak hizmet vermektedir. 2000 yılından beri çalışmalarına devam eden AVVA, dünya üzerindeki toplam 120 ayrı ülkede de tescillenmiş bir markadır. AVVA markasının Almanya, Romanya, Özbekistan, Rusya, Ukrayna, Suudi Arabistan, Fas, Mısır, Suriye ve Libya’da mağazaları bulunmakta, Amerika’da ise 600’ü aşkın satış noktası bulunmaktadır.

AVVA ürünleri arasında ayakkabı, güneş gözlüğü, cüzdan & kartvizitlik, parfüm, çanta, kemer, şapka, şal, saat, kravat, papyon, mendil, boxer, eldiven, çorap, t-shirt, gömlek, jean pantolon, pantolon, ceket, mont ve aksesuar ürünleri yer almaktadır. Düzenli olarak gerçekleştirdiği kampanyaları ve indirim fırsatları ile kitlesini memnun etmeyi başaran marka kurulduğu ilk günden beri hizmet kalitesini artırmaya devam etmektedir.

Müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek için çağrı merkezi üzerinden de hizmet sunan AVVA, çağrı merkezi üzerinden müşterilerinin sorunlarına çözüm üretebilmektedir. 0850 360 28 82 numarasını tuşlayarak AVVA ürünleri hakkında bilgi alabilir, internet üzerinden verdiğiniz siparişlerin son durumunu öğrenebilir, değişim ve iade koşulları hakkında da bilgi alabilirsiniz. İstek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi de bildirebileceğiniz AVVA çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcilerine bağlanabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!