2 Nisan 2022 tarihinde güncellendi.

AVİVASA iletişim Telefon Numarası: 444 11 11

“Yarın Şimdiden Güzel” sloganıyla birlikte 2007 yılından bu yana Sabancı Holding AŞ bünyesinde aktif markalardan biri olan AvivaSA, Türkiye’nin en büyük holding şirketlerinin çatısı altında hizmet veren markalardan biridir. İngiliz sigorta şirketi Aviva ile eşit ortaklık ile birlikte Türkiye’de AvivaSA adıyla hizmet vermesiyle birlikte Türkiye’de sigorta alanında yüksek bir paya sahiptir.

AvivaSA hisseleri, bugün %20’lik kısmı AVISA koduyla halka arz edilerek Borsa İstanbul’da ilem görmekte olan güçlü bir şirkettir. Borsa İstanbul üzerinde 2014 yılından bu yana en büyük halka arz gerçekleştirmiş şirket olurken, şirketin piyasa değeri 2.6 milyar TL’dir. Bugün 1400’den fazla çalışanıyla birlikte sigortacılık alanında hizmet veren Avivasa ile ilgili soru ve sorunlarda Avivasa müşteri hizmetleri numarası aşağıdaki gibidir. Dilediğiniz her zaman arayabilir, yetkili personellerle görüşerek soru ve sorunlarınız hakkında paylaşımda bulunabilirsiniz.

Avivasa Sigorta Hizmetleri Nelerdir?

  • Bireysel emeklilik sistemi
  • Hayat sigortası
  • Ferdi kaza sigortası
  • Kurumsal sigorta ve çözümler

Yukarıda bulunan tüm alanlarda hizmet veren Avivasa, BES konusunda detaylı olarak hizmet sağladığı gibi hem devlet katkısı hem de otomatik katılım yapabileceğiniz şekilde hizmet vermektedir. Ek olarak herhangi bir şekilde soru ve sorunlarınıza karşı da Avivasa müşteri hizmetleri üzerinden irtibata geçeceğiniz yetkili personellerle beraber görüşebilir, bilgi ve destek alabilirsiniz.

AVİVASA Çağrı Merkezi Telefon Numarası

AVİVASA Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 11 11

1400’den fazla çalışanıyla birlikte bugün birçok alanda faaliyet gösteren, kurumsal çözümler olarak grup emeklilik, grup hayat sigortası ya da grup ferdi kaza sigortası olmak üzere birçok alanda kurumsal çözümler de sunulmaktadır.

Kurumsal olarak iletişim sağlamak istediğinizde ya da bireysel olarak başvurularınızı yapmaya dayalı ön bilgi almak için Avivasa çağrı merkezi üzerinden iletişime geçebilirsiniz. 444’lü telefon numarası, Avivasa sigorta şirketi için hizmet alma öncesi ve sonrasında destek alacağınız çağrı merkezidir. Bu telefon numarasıyla birlikte her an görüşme yapabilir, sorularınız, sorunlarınız ya da isteklerinizi paylaşabilirsiniz.

Avivasa Müşteri Destek Merkezi Çalışma Saatleri

AvivaSA müşteri destek merkezi ile iletişime geçeceğiniz mesai saatleri bulunmaktadır. Hafta içi her gün 09.00- 24.00 saatleri arasında, hafta sonu ise 09.00 – 19.00 saatlerinde görüşeceğiniz gibi hem yurtiçi hem de yurtdışı destek ve bilgi alabilirsiniz. Eğer yurtdışı üzerinden ulaşmak isterseniz de +90 216 444 11 11 telefon numarasını çevirerek görüşme yapabilir, yurtdışından da AvivaSA müşteri desteğine ulaşabilirsiniz.

AVİVASA İletişim Formu Adresi: https://www.avivasa.com.tr/bize-ulasin/iletisim-formu

Avivasa Arabuluculuk Hizmetleri

Şirket tarafından sunulan arabuluculuk hizmetleri ve süreçleri hakkında da detaylı bilgi almak, başvuruda bulunmak için isterseniz aşağıda yer alan form linkine tıklayıp iletişime geçebilir ya da yine aşağıdaki e-posta adresinden AvivaSA arabuluculuk e-mail adresi yazarak bilgi ve destek alabilirsiniz

AvivaSA E-posta adresi: arabuluculuk@avivasa.com.tr

AVİVASA Arabuluculuk İletişim Form Adresi: https://www.avivasa.com.tr/tr/arabuluculuk-form

AVİVASA İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Sosyal medyada tüm aktif kampanyalar ve duyuruları takip etmek için siz de doğrudan Avivasa sosyal medya hesaplarını takibe alabilirsiniz. Aşağıda bulunan sosyal medya hesaplarından her birini takibe alabilmek mümkündür. Ayrıca e-posta üzerinden de yazılı olarak iletişime geçebilirsiniz.

AVİVASA İletişim Email Adresi: musteri@avivasa.com.tr

AVİVASA Twitter

AVİVASA İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!