AvivaSA Emeklilik Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgisi

AvivaSa Emeklilik ve Hayat, Sabancı Holding bünyesinde hayata geçirilmiş ve 2007 yılında kurulmuştur. Günümüzün en başarılı ve en fazla tercih edilen bireysel emeklilik şirketlerinden birisidir. Aynı zamanda hayat sigortası sağlayan şirket, topalmda 860 Binden fazla kullanıcıya sahiptir. Bireysel emeklilik fonu dikkate alındığında Türkiye’nin birinci şirketi konumundadır.

AvivaSa’nın bireylere sunduğu hizmetler şu şekildedir: Ferdi kaza sigortası, hayat sigortası ve bireysel emeklilik gibi konularda hizmet vermektedir. Gelecek kaygısı olan ve ne zaman ne olacağını bilmeden her an bir talihsizlik yaşanma ihtimali gibi durumlarda müşterilerine en basit ve kolay çözümü sunmaktadır. Ülke genelinde 1600’den fazla çalışan sayısına sahiptir.

AvivaSA’nın çağrı merkezine ulaşabileceğiniz bir telefon numarası bulunmaktadır. Bu hat üzerinden merak ettikleriniz ve diğer tüm sorularınızı çekinmeden sorabilir iletişime geçebilirsiniz. 444 on bir onbir numaralı hattı aramanız yeterli.


AvivaSA Emeklilik Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgisi” için 4 yorum

  1. avivasa ya katıldığım için çok pişmanım.müşteri temsilcisine bağlanamıyorum.o ileri zekalı yöneticiler hiç mi denemiyorlar.yazıklar olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir