26 Haziran 2021 tarihinde güncellendi.

AUTO KİNG Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 333 54 64

Araç bakım onarım teknikleri konularında uzmanlığıyla bilinen AUTO KING, sektörde 20 yılı dolduran markalardan biri olarak biliniyor. Özel ekipmanlarıyla beraber sağladığı eski araçlar için onarım teknikleriyle beraber 2000’li yıllardan günümüze gelmeyi başaran markalardan biridir. Eğitim seviyesi yüksek uzman kadrosuyla beraber önceleri mini onarım, sonrasında mobil parça onarım ile yola devam edip günümüzde otobakım ve koruma alanlarında aktif hizmet sunmaya başlamıştır.

2011 yıllarından bu yana orta ve büyük hasar onarımları, mekanik bakım onarım hizmetleri veren Auto King ile beraber 130 bin m2 kapalı alana ve 1250 çalışanı ile aktif hizmet sağlayan Auto King iletişim numarası üzerinden her konuda destek ve bilgi alabilir, iş modeli hakkında birçok konuyu da danışabilirsiniz. TSE 13168 Hizmet Yeterlilik Belgesi ve ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Standartları belgelerine sahip olan Auto King sağlamış olduğu hizmetleriyle beraber müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemektedir.

AUTO KİNG Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Araçlarla ilgili büyük ölçekli hasarlardan tutun da parça değişimi, onarımı ya da araç orijinalliğini en iyi seviyede koruyacak şekilde hizmet sağladığı, 20 yılda 3,5 milyon müşterisiyle beraber hizmet vermeye devam ediyor. Olası her konuda Auto King müşteri hizmetleri telefon numarasıyla ulaşarak bilgi ve destek alabilirsiniz. Konu hakkında sormak istediğiniz, araçlarınızla ilgili bakım veya tamirat süreçleriyle ilgili görüşlerinizi paylaşacağınız şekilde iletişime geçebilirsiniz.

AUTO KİNG Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 333 54 64

AUTO KİNG Şikâyet Hattı

Auto King’in 20 yılı aşkın süredir Türkiye’de aktif faaliyet gösterdiği otomobil tamir sektörü içerisinde sağladığı hizmetleriyle beraber çevresinde %99 müşteri memnuniyetiyle aktif şekilde hizmetlerine devam etmektedir. Bu alan içerisinde Auto King şikâyet numarası ise aşağıdaki gibi yine çağrı merkezi telefon no olup istediğiniz gibi iletişime geçerek, bilgi alabilir yad da olumsuz deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.

AUTO KİNG İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Türkiye dışında faaliyetlerini aynı şekilde Kıbrıs’ta da sürdüren Auto King markasıyla ilgili olarak en doğru faaliyet gösteren marka olarak ön planda olup istediğiniz birçok faaliyetlerden faydalanabilirsiniz. Oto bakım ve mekanik anlamda birçok aşamada hizmet alabilirsiniz. Sosyal medya hesapları da aşağıdaki gibidir. Dilediğiniz her zaman markaya ait internet üzerinden hesaplardan da ulaşabilir, kampanya ve duyurular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Auto king iletişim forumunu doldurmak için https://www.autoking.com.tr/iletisim bu adrese tıklayabilirsiniz.

AUTO KİNG Destek E-posta Adresi: info@autoking.com.tr

AUTO KİNG Facebook

AUTO KİNG Twitter

AUTO KİNG İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!