ATV Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

31 Mayıs 2020 tarihinde güncellendi.

Gerçekleştirdiği başarılı televizyon yayınıyla ülkemizin en dikkat çeken kanallarından birisi olan ATV, her geçen yıl büyümeye devam ediyor. Son zamanlarda yayınladığı dizilerle gündemden düşmeyen kanal, başarılı yapımlarıyla izleyiciyi kendisine kilitlemeyi başarıyor.

Hemen hemen her yaştan izleyici kitlesine yönelik yayınlar gerçekleştiren kanal, yayınladığı programlarla kısa sürede büyük izleyici kitlelerine ulaşmayı başarmıştır. Son zamanların popüler Sen Anlat Karadeniz dizisi de ATV ekranlarında izleyicilerle buluşmaktadır.

ATV, kaliteli bir yayın anlayışı içerisinde olduğu için bir çağrı merkezi oluşturarak izleyicilerin istek ve şikayetlerini dinlemeye başlamıştır. Bu çağrı merkezi sayesinde daha kaliteli bir yayın yapmayı hedefleyen kanal, 444’lü bir numaraya sahiptir.

ATV Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası Direk Bağlanma:

444 88 81

Telefon numarasının yanı sıra E-posta yoluyla da kanala ulaşabilirsiniz. Bunun için aşağıda belirttiğimiz adrese mail göndermeniz yeterli.

ATV E-Posta, ATV Mail Adresi:

[email protected]


ATV Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma” için 2 yorum

  1. Esra abla ben adana da yaşıyorum ismim baska yayına çıkmak istemiyorum sadece seninle bağlantıya gecebilir miyim sana yalvarıyorum ne olursun Esra abla ben ikiz çocuk annesiyim ismim hülya ben adana da calisabilecegim günlük palyaço işi istiyorum maaş var ama yetmiyor Esra abla yardım eder misin ben temizliğe de razıyım ama güven problemi var korkuyorum günlük 50 TL bana yeter

  2. Slm atv yöneticileri ben sivasin yakupoglan köyü denim allah rızası bana yardımcı olursanız sevinirim sayın bakanım Tayyip beye ulaşamadım lütfen siz yardımcı olun çok borcum iş bulamıyorum şuan evde yemek yapacak birşey yok lütfen başkanımıza iletin telefon

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir