ATV Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Gerçekleştirdiği başarılı televizyon yayınıyla ülkemizin en dikkat çeken kanallarından birisi olan ATV, her geçen yıl büyümeye devam ediyor. Son zamanlarda yayınladığı dizilerle gündemden düşmeyen kanal, başarılı yapımlarıyla izleyiciyi kendisine kilitlemeyi başarıyor.

Hemen hemen her yaştan izleyici kitlesine yönelik yayınlar gerçekleştiren kanal, yayınladığı programlarla kısa sürede büyük izleyici kitlelerine ulaşmayı başarmıştır. Son zamanların popüler Sen Anlat Karadeniz dizisi de ATV ekranlarında izleyicilerle buluşmaktadır.

ATV, kaliteli bir yayın anlayışı içerisinde olduğu için bir çağrı merkezi oluşturarak izleyicilerin istek ve şikayetlerini dinlemeye başlamıştır. Bu çağrı merkezi sayesinde daha kaliteli bir yayın yapmayı hedefleyen kanal, 444’lü bir numaraya sahiptir.

ATV Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası Direk Bağlanma:

444 88 81

Telefon numarasının yanı sıra E-posta yoluyla da kanala ulaşabilirsiniz. Bunun için aşağıda belirttiğimiz adrese mail göndermeniz yeterli.

ATV E-Posta, ATV Mail Adresi:

iletisim@atv.com.tr

Bir önceki yazımız olan Esra Erol'da Çağrı Merkezi, Whatsapp Hattı İletişim Numarası Direk Bağlanma başlıklı makalemizde esra erol 444 lü iletişim numarası, esra erol canlı destek ve esra erol direk bağlanma hakkında bilgiler verilmektedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir