3 Eylül 2021 tarihinde güncellendi.

Atasun Optik Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 4446785

Bir GrandVision markası olan Atasun Optik, Türkiye’de hizmet vermeye başlamış olup 2007 yılından bu yana aktif şekilde hizmetlerine devam etmektedir. Üst marka olan GrandVision, dünyada 44 farklı ülkede hizmet vermektedir. Toplamda 7 binden fazla nokta ile 37 bin çalışanıyla beraber Atasun Optik dahil olmak üzere gözlük dünyasında gerçek bir hizmet sunmaktadır.

Şu anda Türkiye’de Atasun Optik mağazaları toplamda 60 farklı şehirde bulunurken tüm bu şehirlerde ise 284 ayrı noktası bulunur. Ayrıca e-ticaret yapısıyla beraber mobil uygulama üzerinden de fiziksel mağazalarıyla ulaşamayan tüm müşterilerine 7-24 ulaşımı göstermeyi başarıyor. Bunların bütününde önemli bir marka olarak Atasun iletişim numarası üzerinden yaşadığınız tüm aksaklık, eksiklik ya da iletişim problemlerinizde de çağrı merkezi üzerinden bilgi ve destek alabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Atasun Optik İndirimleri Nelerdir?

Her sezon müşterilerine özel indirimleriyle beraber gözlük dünyasında bambaşka markaları sunan ve buna göre alışveriş imkanını sizlere getiren bu marka ile tanıştığınızda farkı yaşayacaksınız. Günümüz şartlarında hem web dünyasında hem de mobil dünyada yeni üyelik açarak cep telefonu ile SMS doğrulaması yapan her yeni müşteri, özel olarak 30 TL indirim koduna sahip olacaktır. Sepete eklediğiniz güncel ürün direkt olarak -30 TL indirimli şekilde sizlere sunulur olacaktır.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Atasun Optik’te Online Sipariş İptali Var mı?

Atasun Optik kendi internet sitesinden vereceğiniz siparişlerde, herhangi bir sebepten dolayı siparişinizi iptal etmek istiyorsanız eğer kargodan teslim almadan ya da teslim aldıysanız da iade talebi gönder seçeneğiyle birlikte iade talebinizi oluşturup iade adresine iadenizi yapabilirsiniz. Bu sayede siparişinizi iptal etmiş olur ve kısa sürede tüm işlemlerinizin tamamlanmasını sağlamış olabilirsiniz.

Oluşan her türlü aksaklıklarda ise Atasun Optik müşteri hizmetleri ile beraber direkt iletişime geçerek konuyla ilgili hem bilgi hem de destek alabilirsiniz. Sizlere bu hususta hızlıca yardımcı olacak olan marka ile birlikte dilediğiniz şekilde iletişimde kalabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Atasun Mobil Uygulamaları Nerede Var?

Şu anda Atasun Optik için Google Play ve App Store mağazalarına ulaşabilirsiniz. Mobil’de alışveriş yapmayı seven biriyseniz ve gözlük tutkunuz varsa siz de mobil alışveriş sırasında sorun yaşamamak adına Google Play’de Android telefonlar için, App Store’da ise iOS telefonlar için direkt uygulamayı indirebilirsiniz.

Google Play Atasun Optik Mobil Uygulama: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.atasun.app

AppStore Atasun Optik Mobil Uygulama: https://itunes.apple.com/tr/app/atasun/id1372846153

Atasun Optik’te Hangi Kategorilerde Gözlükler Var?

Birbirinden farklı markalara ait gözlüklerde genelde en çok aranan markalar Ray-Ban, Inesta, Osse, Tom ford, Tommy Hilfiger ya da Mustang gibi markalar oluyor. Bu gözlük markalarının da dışında Atasun Optik’in kendine ait markasını da tercih edebilirsiniz.

İlgili markaların tüm Kadın, Erkek ve Çocuk kategorisinde ürünlerini görüntüleyebilirsiniz. Bunlar dışında tüm güneş gözlükleriyle beraber mavi ışık korumalı gözlükler, yüz şekline uygun seçim yapabileceğiniz gözlük kategorisi ya da benzer şekildeki siparişinizi kolaylaştıracak gözlük kategorilerine internet sitesinden göz atabilirsiniz.

Atasun Optik’in tüm sosyal medya hesaplarına erişerek istediğiniz, beklediğiniz kampanya, indirim ya da anlık bilgilere göz atabilirsiniz. Özel günlere ait kampanyalarla beraber çok hesaplı gözlüklerin sahibi sizlerde olabilirsiniz.

ATASUN Facebook

ATASUN Twitter

ATASUN İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!