30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

1989 yılında Tayvan’da kurulan bilgisayar ve bilgisayar çevre bilimleri firmasıdır. Dünya genelinde bilgisayar parça üretimi denildiğinde akla ilk gelen firmalardan birisidir. Ürettiği kaliteli parçalarla müşterilerinin beğenisini kazanan firma, notebook, tablet, cep telefonu gibi cihazlarında parçalarını üretmektedir. Anakart üretimi denildiğinde, dünyanın önde gelen firmalarından birisidir.

Asus üretim, satış ve satış sonrasında destek servisi verdiği bazı ürünler şunlardır; Akıllı Telefonlar, Notebook ve Masaüstü Bilgisayar, Tablet, Anakart, Ekran Kartı, Oyuncu Ekipmanları ve birçok alanda destek hizmeti sunmaktadır. Firmanın kaliteli ürünleri, uygun fiyata verme politikasının yanı sıra satış ve satış sonrasında sağladığı destek sayesinde kullanıcıların sevgisini kazanmıştır.

Asus marka bir ürün almadan önce merak ettiklerinizi sorabileceğiniz, bunun yanı sıra aldığınız ürünlerle ilgili tüm soru ve sorunlarınızı danışabileceğiniz bir Asus Çağrı Merkezi mevcut. Ayrıca şikayet ve önerilerinizi aynı numaradan iletebilirsiniz.

Asus Çağrı Merkezi Telefon Numarası Direk Bağlanma:

0850 522 2787

Asus Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Direk Bağlanma:

Asus İletişim Formu

Asus Çağrı Merkezi, Hafta içi 09.00 – 18.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Firma hakkında görüş ve şikayetlerinizi sayfanın alt kısmındaki yorum bölümünden yazmayı unutmayın.

Çağrı merkezini puanlayın!