Asuman Dabak’la Hayat programı hafta içi her gün saat 10:00’da ekranlara gelerek izleyenleriyle buluşmaktadır. Daha önceleri Gel Barışalım ismi ile yayınlanan Asuman Dabak’la Hayat programı, insanların yaşamlarındaki sorunlarıyla ilgili neredeyse bütün sorunlara çözüm arayan bir programdır. Ayrılmak üzere olan çiftler, yakın ailesinden birini ya da akrabasını arayanlar, uzun yıllardır ailesini bulamayanlar, kaybolan insanlar ve kaçırılma gibi pek çok farklı konu Asuman Dabak’la Hayat programında konu alınmaktadır.

Asuman Dabak’la Hayat, yayın hayatına başladığı ilk günden beri insanları bir araya getiren ve olayların çözüme kavuşmasını sağlayabilen bir program olarak dikkat çekmektedir. Milyonlarca kişinin dikkatini çekmeyi başaran ve reyting sıralamalarında hızlı bir şekilde üst sıralara doğru ilerleyen Asuman Dabak’la Hayat programı, hazır cevaplı tavırları ile tanınan seslendirme sanatçısı Asuman Dabak tarafından sunulmaktadır.

Programa verilen numaralar üzerinden başvuru yaparak sorunlarınıza çözüm bulunmasını talep edebilir, yaşanmış olaylar ile ilgili ihbarlarda bulunabilir ve olayların çözülmesine destek olabilirsiniz. Asuman Dabak’la Hayat canlı yayın telefon numarası ve ihbar hattı olarak 0212 702 30 30 numarasını kullanabilir, WhatsApp için ise 0555 762 62 62 numarasını kullanabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!