8 Haziran 2019 tarihinde güncellendi.

Artema, Eczacıbaşı bünyesinde 1979 yılında kurulmuştur. 1983 yılında sıhhi tesisat alanında üretimlerine başlayan Artema, 5.5 milyon ürün üretmektedir. Günümüzün yeniliklerine uyum sağlayan Artema, müşterilerinin ihtiyaçlarını ve isteklerini yakından takip ederek faaliyetlerini sürdürmektedir.

Dünya genelinde 5 ayrı kıtadaki 50 ülkeye ürünlerini sunan Artema, müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmaktadır. Üretimini üstlendiği ürünler dünya kalite standartlarına uyumlu olan ürünlerdir. Uygun fiyat seçenekleriyle de dikkat çeken Artema, banyo ürünleri, mutfak armatürleri, duş sistemleri ve aksesuarları gibi farklı kategorideki ürünleri müşterilerine sunmaktadır.

Artema aynı zamanda 0850’li çağrı merkezi iletişim numarasına da sahiptir. Çağrı merkezi aracılığıyla size yakın olan Artema satış noktalarını öğrenebilir, ürünler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. İstek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi de bildirebileceğiniz çağrı merkezine 0850 311 70 70 numarası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Artema ile ilgili kendi başınıza çözemediğiniz durumlarda iletişime geçebileceğiniz Artema çağrı merkezi size günün her anında destek vererek sorunlarınızın çözüme kavuşmasını sağlayacaktır. Türkiye’nin en fazla tercih edilen markaları arasında yer alan Artema kaliteli ürünlerini uygun fiyat seçenekleriyle müşteri kitlesine ulaştırmayı başarmış bir markadır. Sizler de Artema ürünlerine göz atarak ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler bulabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!