19 Şubat 2021 tarihinde güncellendi.

ARMİNE Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08502817777

Giyim dünyasında bulunan en büyük markalardan biri olan Armine giyim, kalitesiyle ve özel kesim tarzlara uygun şekilde eşarp, tesettür giyim ve elbise alanında en iyi modelleriyle beraber en uygun fiyatlara sizlere sunuyor. Değerli markalar arasında Türkiye’de Armine, kalite ve uygun fiyatlı oluşuyla beraber her zaman fırsat markalardan biridir. Eşarp ve abiye elbiseleriyle ilgili alışveriş yapmaya yönelik tesettür giyim dünyasında ilk akla gelen markalardan biridir.

Armine’nin hafta içi her gün ulaşabileceğiniz 444’lü çağrı merkezi de bulunmaktadır. 444 41 47 numarası üzerinden çağrı merkezi hizmeti sunan Armine’ye ulaşarak iade ve değişim kurallarını öğrenebilir, istek, soru, öneri ve görüşleriniz ile birlikte şikayetlerinizi de iletebilirsiniz.

Müşteri kitlesi %99 muhafazakâr giyim ile ilgilenen kadınlar olan markanın genelde elbise giyim firmaları arasında bilinir. Bununla beraber doğru ve kaliteli bir marka oluşu yolunda her zaman müşteri memnuniyetini sağlamak isteyen Armine iletişim numarası bu sayfada bulabileceksiniz. Burada yazan telefon numarasıyla beraber, Armine müşteri temsilcilerine ulaşarak internetten alışveriş deneyimi ya da genel alışverişlerinizle ilgili olarak her an görüşebilir, dilediğiniz konularda da hem bilgi hem de destek alabilirsiniz.

ARMİNE iletişim Telefon Numarası

Armine markasına yönelik tüm kargo süreçlerinde olası aksaklıklardan tutun da Armine müşteri hizmetleri telefon numarasından ulaşarak bilgi ve destek alabilirsiniz. Armine ile birlikte dilediğiniz her an görüşme yapabilir, soru ve sorunlarınızla alakalı olarak destek alabilirsiniz. Aşağıda yer alan telefon numarasını kullanarak çağrı merkezine bağlanarak, Armine giyim markasına ait tüm iletişim yolu olarak müşteri temsilcileriyle görüşebilirsiniz.

ARMİNE Müşteri Hizmetleri Numarası: 08502817777

Armine Şikayet Hattı

Armine giyim, Türkiye’de güçlü bir hedef kitleye sahip olurken günümüzde çağrı merkezi konusunda da gerçekten en iyi marka olma yolunda giyim dünyasında da iyi hizmetler veriyor. Çağrı merkezine bağlanmak ve alışveriş deneyiminizle ilgili şikâyet konularınızı bildirerek bu konuda yetkili temsilcilerle görüşüp bilgi ve destek alabilirsiniz.

Armine Giyim hakkında merak ettiğiniz telefon numarası yukarıdaki gibi olup hem kargo süreçleriniz ya da alışveriş deneyiminizle ilgili soru, öneri ve isteklerinizi paylaşabilirsiniz hem de şikayet gibi konular varsa bu telefon numarasını kullanabilirsiniz.

ARMİNE İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Yukarıda yer alan Armine çağrı merkezi telefon numarası üzerinden iletişimde olacağınız markayla ilgili olarak istediğiniz her zaman duyuru ve kampanyaları takip etmek için aşağıda yer alan Armine sosyal medya hesaplarını da takibe alabilirsiniz. Böylelikle aktif kampanyalar ve indirimlerle ilgili anlık tüm konuları takip edebilirsiniz.

ARMİNE Destek E-posta Adresi: destek@armine.com.tr

ARMİNE Facebook

ARMİNE Twitter

ARMİNE İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!