21 Aralık 2020 tarihinde güncellendi.

Son yıllarda Türkiye’de oldukça yaygın bir hale gelen Doğalgaz, pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Ev ve iş yerlerinde tercih edilen doğalgaz gündelik ihtiyaçların sağlanabilmesi için de kullanılmaktadır. Türkiye genelinde doğalgazın satışını ve dağıtımını üstlenen firmalar bölgelere göre ayrılmıştır.

2004 yılında faaliyetlerine başlayan Armagaz, Yalova, Orhangazi, Altınova, Karamürsel, Kaytazdere, Subaşı ve Tavşanlı illerinde hizmet vermektedir. Enerji dağıtım kuruluşu olan Armagaz bu bölgelerdeki doğalgazın dağıtımından, satışından ve desteğinden de sorumludur.

Armagaz’a ulaşabileceğiniz üç haneli bir çağrı merkezi numarası da yer almaktadır. Çağrı merkezi aracılığı ile abonelik açma işlemleriniz ile ilgili bilgi alabilir, ödenmemiş faturaları sorgulayabilir ve size en yakın Armagaz hizmet bürosunun bilgilerine de ulaşabilirsiniz.

Arıza bildirimi yapabileceğiniz, abonelik bilgilerinizi öğrenebileceğiniz, istek, soru, görüş, şikayet ve önerilerinizi bildirebileceğiniz Armagaz çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 187 numarasını tuşlamanız yeterlidir. Doğalgaz hizmetiniz ile ilgili kendi başınıza çözemediğiniz tüm sorunlarınızı çözüme kavuşturabileceğiniz Armagaz çağrı merkezine günün her anında ulaşabilirsiniz.

187 numarasını arayarak ulaşabileceğiniz Armagaz müşteri hizmetleri, o günün yoğunluğuna göre değişebilecek sürelerde çağrılarınıza cevap verecektir.

Çağrı merkezini puanlayın!