7 Haziran 2020 tarihinde güncellendi.

Ariston 1930 yılında kurulmuş, ısıtma ve su ısıtma sistemleri ürünlerini üretip satışını gerçekleştiren firmalar arasındadır. Dünya genelinde ürünlerinin satışını yapan Ariston, satış sonrası teknik destek hizmeti de sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla gözde firmalar arasında yer almayı başaran Ariston, satış sonrası desteğiyle dünya üzerindeki adını sıklıkla duyurmaktadır.

1980’li yıllara gelindiğinde su ısıtma sektöründeki yerini sağlamlaştırabilmek için sadece kombi üretmeye başlamıştır. 1990’lı yıllarda Çin ve Rusya’da faaliyete geçerek global bir marka olma yolunda çalışmalarına devam etmiştir. 2000’li yıllarda ise Global genişleme Amerika’dan Asya’ya kadar ilerlemiştir.

Global reklam kampanyalarıyla dikkat çeken ünlü marka Türkiye’de de hizmet vermektedir. Kombi ürünleri tercih edenlerin en fazla tercih ettiği markalardan olan Ariston, ev ve iş yerleri için uygun ürünler sunmaktadır.

444’lü çağrı merkezi numarası üzerinden de hizmet veren Ariston çağrı merkezi aracılığıyla size en yakın satış noktasını öğrenebilir ve en yakın teknik servis adresini öğrenebilirsiniz. Cihaz hakkında yaşadığınız sorunlar ile ilgili de 444 8 284 numarasını tuşlayabilirsiniz. İsterseniz Ariston iletişim formunu da doldurarak müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!