Ariston çağrı merkezi direk bağlanma

31 Mayıs 2020 tarihinde güncellendi.

Isıtma sektörünün lider markaları arasında yer alan Ariston, 1930 yılında Aristide Merloni tarafından İtalya’nın Marche bölgesinde kurulmuştur. 1960’lı yıllara gelindiğinde elektrikli su ısıtıcılarını üretmeye başlayan Ariston, 1980’li yıllarda su ısıtma sektöründeki yerini sağlamlaştırabilmek için kombi üretimine de başlamıştır.

Türkiye’de de hizmet sunan Ariston, 2000’li yıllarda global genişleme için Amerika’dan Asya’ya kadar hizmet ağını genişletmiştir. Global reklam kampanyaları ile sektördeki lider konumunu koruyan Ariston, Türkiye’de de pek çok kişinin güvendiği ve ilk tercih ettiği markalar arasında yer almaktadır.

Ariston çağrı merkezi direk bağlanma 444’lü bir çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Ariston çağrı merkezi aracılığıyla size en yakın Ariston satış noktasını yönlendirebilir, en yakın ariston teknik servis adres ve ariston iletişim bilgilerini öğrenebilir, ariston cihazınız hakkında yaşadığınız sorunu belirtip hızlı bir şekilde dönüş alabilirsiniz.

Ariston çağrı merkezi numarası : 444 82 84


Ariston çağrı merkezi direk bağlanma” için bir yorum

  1. Satın aldığım ürünün montajı için çağrı merkezini aramak zorunda kalmıştım. Sorunumu hızlı bir şekilde çözdüler ve ürün montajı için adresime hemen geldiler. Ariston çağrı merkezi de aynı ürünleri gibi kaliteli diyebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir