23 Şubat 2021 tarihinde güncellendi.

Aras kargo müşteri hizmetleri telefon numarası: 4442552

Aras kargo iletişim numarası

1979 yılında kurulan Aras Kargo, Türkiye’nin en fazla tercih edilen kargo firmaları arasında bulunmaktadır. 19 bölge müdürlüğü, 28 transfer merkezi, 790 şube ve 3000’ü aşkın araç filosu ile hizmetlerini sürdüren Aras Kargo, aylık olarak ortalama 6 milyon kişiye ve kuruluşa hizmet sunmaktadır.

Aras Kargo çağrı merkezine bağlanmak için 444 25 52 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Türkiye’nin bütün il ve ilçelerine kargo hizmeti sunan Aras Kargo, 1.500’ü aşkın merkeze taşımacılık hizmeti vermektedir. Aynı zamanda 800’den fazla noktaya ise mobil taşımacılık hizmeti sunulmaktadır.

444 25 52 numarasını tuşlayarak Aras Kargo müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Kargonuz ile ilgili yaşadığınız bütün sorunları çözebileceğiniz Aras Kargo çağrı merkezi aracılığı ile yetkililere istek, görüş, şikayet ve önerilerinizi de iletebilirsiniz.

Aras kargo direk bağlanma

Hızlı çözümler sunan ve güler yüzlü personelleri ile müşterilerinin gönlünde taht kuran Aras Kargo, Türkiye’nin pek çok farklı online alışveriş markası ile de birlikte çalışmaktadır. Aras Kargo çağrı merkezi numaralarını tuşlayarak kargonuz ile ilgili tüm detaylı bilgilere ulaşabilir, istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi de Aras Kargo yetkililerine iletebilirsiniz. Aras Kargo çağrı merkezine bağlanmak için 444 25 52 numarasını tuşlamanız yeterlidir.