Aras Kargo Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

31 Mart 2020 tarihinde güncellendi.

1979 yılında kurulan Aras Kargo, Türkiye’nin en fazla tercih edilen kargo firmaları arasında bulunmaktadır. 19 bölge müdürlüğü, 28 transfer merkezi, 790 şube ve 3000’ü aşkın araç filosu ile hizmetlerini sürdüren Aras Kargo, aylık olarak ortalama 6 milyon kişiye ve kuruluşa hizmet sunmaktadır.

Türkiye’nin bütün il ve ilçelerine kargo hizmeti sunan Aras Kargo, 1.500’ü aşkın merkeze taşımacılık hizmeti vermektedir. Aynı zamanda 800’den fazla noktaya ise mobil taşımacılık hizmeti sunulmaktadır.

Hızlı çözümler sunan ve güler yüzlü personelleri ile müşterilerinin gönlünde taht kuran Aras Kargo, Türkiye’nin pek çok farklı online alışveriş markası ile de birlikte çalışmaktadır. Aras Kargo çağrı merkezi numaralarını tuşlayarak kargonuz ile ilgili tüm detaylı bilgilere ulaşabilir, istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi de Aras Kargo yetkililerine iletebilirsiniz. Aras Kargo çağrı merkezine bağlanmak için 444 25 52 numarasını tuşlamanız yeterlidir.


Aras Kargo Çağrı Merkezi Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. Aras Kargo’nun çağrı merkezinin daha sıkı çalışması gerekiyor. Rakiplerine göre çok yavaş çalışıyorlar ne yaptıysak bir türlü operatörlere bağlanamadık. Bu durumu düzeltseler hizmetlerinde çok fazla sıkıntı yok gibi…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir