Çağımızın en önemli ihtiyaçları arasında yer alan elektriğin evlerimize ve işyerlerimize kadar gelmesinden, dağıtılmasından ve satılmasından sorumlu olan firmalar il ve bölgelere göre ayrılmıştır. Türkiye’de elektrik hizmeti sunan pek çok farklı firma bulunmaktadır. 1997 yılında kurulan Aras Epsaş firması da perakende olarak elektrik dağıtımı, satışı ve desteği sunmaktadır.

Aras Epsaş, Erzurum, Ağrı, Ardahan, Bayburt, Erzincan, Iğdır ve Kars illerine elektrik hizmeti sunmaktadır. Bu illerde yaşayan kullanıcıların elektriklerinin sağlanması, abonelik işlemlerinin gerçekleştirilmesi ve bütün elektrik sisteminin denetimi Aras Epsaş tarafından üstlenilmektedir.

Firma ile iletişime geçebileceğiniz 0850’li çağrı merkezi iletişim numarası da bulunmaktadır. Bu numara üzerinden Aras Epsaş ile iletişime geçebilir ve aboneliğiniz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Anlık arıza bildirimi yapabileceğiniz Aras Epsaş müşteri hizmetleri üzerinden kapanan elektrik hizmetlerinizi de açtırabilirsiniz. Sokak lambaları ve aydınlatma konularındaki teknik problemleri giderebilir, anlık borcunuzu öğrenebilirsiniz. 0850 200 50 51 numarasını tuşlayarak istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi Aras Epsaş müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. Çağrı merkezini aradığınız zaman o günün yoğunluğuna göre kısa bir süre bekledikten sonra müşteri temsilcileri çağrılarınıza cevap verecektir.

Çağrı merkezini puanlayın!