30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

Arap Türk Bankası A.Ş 11 Ağustos 1975 tarihinde Libya’nın Trablusgarp şehrinde imzalanan “Türkiye Cumhuriyeti ile Libya Arap Cumhuriyeti Arasında Kurulacak Banka Anlaşması” ile birlikte kurulmuş ortak bir girişim bankasıdır. Kurulduğu ilk yıllardan bu yana, Arap Türk Bankası A.Ş. Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgelerinde proje finansmanları, bölgelere yapılan ihracatın finansmanları ve yurtdışından temin ettiği fonları ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Reel sektörün desteklenmesi ile ülkemizin sanayi ve ticaretinin gelişmesinde de büyük rol üstlenen Arap Türk Bankası’nın 30 Eylül 2011 tarihi itibariyle yapılan son açıklamadan sonra toplam 250 çalışana ve beş ayrı ildeki altı şubesi ile hizmet sunduğu açıklanmıştır.

Arap Türk bankası 30 yılı aşkın Türkiye’nin ilk Orta doğu ve Kuzey Afrika da işlerini yürüttüğü ilk Türk bankasıdır.

Arap Türk bankası ile tüm bankacılık işlemlerinizi çağrı merkezi telefon numarası ile arayarak hemen halledebilirsiniz. 7/24 saat çalışan müşteri hizmetleri çağrılarına hemen cevap vererek işlemlerinizi kolay bir şekilde yapmaktadırlar. Arap Türk bankası çağrı merkezi telefon numarası aşağıdadır.

Arap Türk bankası müşteri hizmetlerine hemen bağlanma:

Müşteri hizmetleri telefon numarası için “0212 225 05 00″arayarak direk müşteri temsilcisinden işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!