30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

Aramex PJSC, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri merkezli uluslararası bir firmadır. Posta teslimi ve lojistik alanında hizmet sunan ünlü firma 1982 yılında Ürdünlü Fadi Ghandour ve Bill Kingson tarafından kurulmuştur. Arap merkezli bir firma olan Aramex, NASDAQ borsasında kote edilen bir firma olma özelliğini de taşımaktadır.

Genel merkezi Dubai’de yer alan Aramex’in yan kuruluşları arasında Berco Express (Pty) Ltd. yer almaktadır. Yeni nesil teknolojilerden yararlanarak hizmet sunan Aramex’in internet sitesi üzerinden çözümler ve hizmetler ile ilgili detaylı bilgiye de ulaşabilirsiniz.

Aramex Amerika’nın önde gelen Kargo firmalarındandır , son yıllarda ivmesi hızla yükselen Amerkian e-ticaret siteleri sayesinde türkiye’de de hissedilir şekilde kendine yer bulmaktadır , aramex çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri hizmet kalitesi bakımından sizlere çok iyi destek vermektedir.

Özellikle Amazon gönderilerinizde firmanın öncelik verdiği kargo şirketidir.

Merkezi Birleşik Arap Emirliklerinde  , Dubai’dedir.

1982 yılında Ürdün’de kurulmuştur. Dünya genelinde 12000 personeli bulunmaktadır , toplamda 350 lokasyon ve 60 ülkede faaliyet göstermektedir.

Aramex Müşteri hizmetleri ve Aramex çağrı merkezi telefonuna alttaki numaradan ulaşabilirsiniz.

Aramex Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası : 

0212 999 12 22

Çağrı merkezini puanlayın!