Ankara Emniyeti WhatsApp İhbar Hattı Numarası

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Ankara Emniyet Müdürlüğü son yıllarda WhatsApp kullanımının ve teknolojinin gelişmesinden sonra WhatsApp ihbar hattı ile de hizmet vermektedir. Ankara Emniyeti, uyuşturucu ile mücadelenin kolaylaşması için de WhatsApp ihbar hattı üzerinden hizmet vermektedir. Çağrı merkezi aracılığı sayesinde 7 gün 24 saat boyunca uyuşturucu satışı, kullanımı ve dağıtımı gibi uyuşturucu ile bağlantılı ihbarlarınızı yapabilirsiniz.

Ankara Emniyet Müdürlüğü’ne hızlıca erişebileceğiniz WhatsApp hattı üzerinden delil oluşturabilecek fotoğraf, video ve ses kayıtları gibi farklı dosyaları da gönderebilirsiniz. İhbarda bulunan kişilerin bilgileri Ankara Emniyet Müdürlüğü tarafından tamamen gizli tutulmaktadır.

7 gün 24 saat boyunca ulaşabileceğiniz Ankara  Emniyet Müdürlüğü’nün WhatsApp ihbar hattı iletişim numarası 0552 155 06 06’dır.


Ankara Emniyeti WhatsApp İhbar Hattı Numarası” için bir yorum

  1. WhatsApp hattı gerçekten hızlı. Şikayet hattı olarak da burayı kullanıyorlar sanırım. Yaşadığınız sorunlarda hiç çekinmeden bu numarayı kullanabilirsiniz. Bir çok ihbarda bulunduk kendilerine bu hat üzerinden.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir