30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

Anadolu Jet 23 Nisan 2008 tarihinde geniş halk kitlelerinin ulaşım hizmetlerinden daha çok yararlanmaları amacıyla kurulmuş Türk Hava Yollarından bir kurumdur. Genellikle küçük uçaklar ile hizmet veren Anadolu jet düşük bütçe ile hava ulaşımını sağlamaktadır , İstanbul Atatürk havalimanı dışında genellikle tüm uçakları anadolu’dan sabika gökçen veya Ankara üstünden gerçekleşmektedir , genelde uçaklarda business class koltuklar bulunmaz ve diğer özel firmalarla rekabet edecek ucuzlukta biletleri vardır.

Genellikle uçuş vaktinizden bir veya iki ay önce alacağınız biletler Anadolu jet ile çok daha uyguna gelecektir , Anadolujet müşteri hizmetlerini aradığınızda çağrı merkezi personeline gideceğiniz tarihlerin esnek olduğunu veya bir gün önce veya sonrasında uçabileceğinizi belirtirseniz promosyon fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

Size önemli bir hatırlatma daha iletmek gerekirse , uçuşlarınız hafta içi olursa çok daha uygun olacaktır ve eğer aracınız veya saat sizin için sorun olmuyorsa gece veya erken uçuş size çok avanaj sağlayacaktır.

Anadolu jet online merkezinden : https://www.anadolujet.com/tr/online-islemler

  1. Online bilet alabilir
  2. Online koltuk Check-in (koltuk seçebilir)
  3. Bagaj takibi yapabilir
  4. Ücretli koltuk seçimi yapabilir
  5. Öde &Uç Akıllı telefon uygulaması hızlı şekilde bilet alabilir
  6. Biletlerinizi sorgulayabilir
  7. Kalkış ve Varış noktalarını öğrenebilir (Ne zaman kalkış olarak ve ne zaman varacak)
  8. Tarifeleri inceleyebilirsiniz.

 

Anadolu Jet Müşteri hizmetleri direk bağlanma: 444 2 538

 

Anadolu jet Çağrı merkezi direk bağlanma : 0 850 333 2 538

 

 

 

 

 

Çağrı merkezini puanlayın!