2003 yılında Uşak’ta kurulan Anadolu Ulaşım, şehirlerarası otobüs firmaları arasında yer alan ve öncülerden olan bir markadır. 2015 yılında Türkiye’nin en kaliteli ve en konforlu otobüs firması seçilen ve başarılarını her geçen yıl daha da yükselten Anadolu Ulaşım, güler yüzlü personeli, kaliteli hizmet politikası ve uygun fiyat seçenekleri ile de dikkat çekmektedir.

Anadolu Ulaşım, internet üzerinden de ulaşabileceğiniz bir otobüs firmasıdır. Kullanıcı dostu olarak tasarlanan Anadolu Ulaşım’ın internet sitesini ziyaret ederek rezervasyon yaptırabilir veya bilet satın alabilirsiniz. Aynı zamanda biletiniz ile ilgili değişiklikler de yapabileceğiniz Anadolu Ulaşım’ın internet sitesi 7 gün 24 saat boyunca hizmet alabileceğiniz bir internet sitesidir.

Çağrı merkezi hizmeti de sunan Anadolu Ulaşım, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürmektedir. 0850 333 35 64 numarası üzerinden ulaşabileceğiniz çağrı merkezi aracılığıyla bilet değişikliği yapabilir, bilet satın alabilir, rezervasyon işlemlerinizi tamamlayabilir, istek, görüş, öneri ve şikayetlerinizi de müşteri temsilcilerine bildirebilirsiniz.

Dilerseniz Anadolu Ulaşım’ın resmi internet sitesini ziyaret ederek, internet sitesinde yer alan iletişim formunu doldurarak da müşteri temsilcilerine erişebilirsiniz. Kendi başınıza çözüme kavuşturamadığınız sorunlarınız için bu iki ayrı iletişim kanalını kullanmayı deneyebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!