22 Aralık 2020 tarihinde güncellendi.

Amazon, Türkiye’de de hizmet vermeye başlayan dünyanın en güvenilir online alışveriş siteleri arasında yer almaktadır. Dünyanın her noktasından ürün satın alabileceğiniz Amazon’dan alışveriş yaptığınız zaman kargo takip sisteminden yararlanabilir ve kargolarınızı anlık olarak takip etmeye başlayabilirsiniz. Ürün şikayetleri, istek, soru, görüş, öneri ve şikayetleriniz için ise müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

İngiltere, Hollanda, ABD, Japonya ve daha pek çok farklı ülkede hizmet sunan Amazon’un Türkçe dil desteği sayesinde online olarak da müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. ABD merkezli olarak çalışan e-ticaret sitesi Amazon’un müşteri hizmetlerine bağlanmak isterseniz 0850 390 21 53 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Çağrı merkezi numarası ile iletişim kurduğunuz zaman kendi başınıza çözemediğiniz sorunlarınız için çözüm üretilmesini sağlayabilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca hizmet sunan Amazon müşteri hizmetlerini arayarak günün her anında çağrılarınıza yanıt alabilirsiniz. İletişim numarasını aradığınız zaman kısa bir süre içerisinde çağrınıza geri dönüş yapılmaktadır.

Amazon ile ilgili yaşadığınız sorunları giderebilmek için dilerseniz Amazon’un resmi iletişim formunu da kullanabilirsiniz. Amazon’un sitesinde yer alan bu iletişim formu üzerinden online olarak tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Dünyanın en büyük e-ticaret sitesi olan Amazon’un müşteri hizmetleri kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir.