Doğan Online şirketi bünyesinde kurulan Altıncı Cadde, online alışveriş sitesidir. Altıncı Cadde, ev araç gereçleri ve dekorasyon malzemeleri gibi ürünleri kullanıcılarına sunmaktadır. Dünyaca ünlü tasarımcıların ve mimarların tasarladığı ürünleri en uygun fiyat seçenekleri ile sunan Altıncı Cadde ürünleri arasında her kişinin zevkine uyum sağlayabilecek ürünler yer almaktadır.

Altıncı Cadde online alışveriş sitesi dışında Şişli’de 2 ve Aydın’daki 1 mağazası ile de hizmet sunmaktadır. Altıncı Cadde ürünleri arasında ev, tekstil, dekorasyon, aksesuar, elektronik ev aletleri ve mobilya gibi ürünler yer almaktadır. Ayrıca aydınlatma, sofra, banyo, halı ve bahçe gibi alt ürün kategorileri de yer almaktadır.

Dönemsel olarak düzenlediği indirim kampanyaları ile milyonlarca kişiye uygun fiyatlı ve avantajlı ürünlerini sunan Altıncı Cadde, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına günümüzde de devam etmektedir. Markanın aynı zamanda 0850’li bir çağrı merkezi iletişim numarası da bulunmaktadır. Altıncı Cadde çağrı merkezi üzerinden markadan satın aldığınız ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir ve sipariş durumunuzu öğrenebilirsiniz.

0850 333 6 223 numarasını tuşlayarak Altıncı Cadde müşteri temsilcilerine ulaşabilir, istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi de müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!