24 Aralık 2020 tarihinde güncellendi.

Allianz Sigorta, 1890 yılında kurulmuş bir firmadır. 1923 yılında Türkiye’de de hizmet vermeye başlayan Allianz Sigorta, Dünyanın en önemli ve en gelişmiş sigorta şirketleri arasındadır. 70’i aşkın ülke içerisinde 142 bini aşkın çalışanı ile sigorta sektöründe hizmet vermeye devam eden Allianz Sigorta, dünya çapında 85.9 milyon kişiye ve kuruma sigortacılık hizmetlerini kesintisiz bir şekilde sunmaktadır.

Allianz Sigorta’nın 0850’li çağrı merkezi numarasını arayarak Allianz Sigorta yetkilileri ile sizler de iletişime geçebilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca ulaşabileceğiniz Allianz Sigorta çağrı merkezini aradığınız zaman kasko sigortası, hayat sigortası, iş yeri sigortası, bireysel emeklilik, sağlık sigortası ve hasar ihbarı gibi tüm hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

0850 399 99 99 numarası üzerinden ulaşabileceğiniz Allianz Sigorta’ya dilerseniz resmi Twitter hesabı üzerinden de soru sorabilir ve ulaşabilirsiniz. Allianz Sigorta’nın resmi online iletişim kaynaklarından da yararlanarak tüm soru, görüş, şikayet ve önerilerinizi Allianz Sigorta’ya belirtebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!