1994 yılında kurulan giyim markası Allday, 1 toptan ve 3 perakende olmak üzere 4 ayrı mağazası ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. Giyim sektöründe ürünler üreten, dağıtan ve satışa sunan Allday, 2011 yılından beri globalleşmiş bir markadır. Tesettür giyimin öncü markaları arasında bulunan Allday ürünleri arasında pek çok farklı kategoride ürün yer almaktadır.

Tunik, gömlek, yelek, hırka, sweatshirt, pantolon, panço, ferace, ceket, kaban, mont, elbise ve büyük beden ürünleri ile dikkat çeken Allday, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile geniş bir kitleye hitap etmeyi başarmıştır. Farklı stillere uyum sağlayabilecek ürünleriyle dikkat çeken Allday, modaya uyumlu tasarımları ile tesettür giyimli kadınların trendleri yakalayabilmesini sağlamaktadır.

Allday’in 0850 numaralı bir çağrı merkezi de bulunmaktadır. Çağrı merkezi sayesinde internetten vermiş olduğunuz siparişlerin güncel durumları ile ilgili de bilgi alabilirsiniz. İade ve değişim koşullarını öğrenebileceğiniz, ürünler hakkında detaylı bilgilere ulaşabileceğiniz, istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi bildirebileceğiniz çağrı merkezine 0212 501 44 44 numarası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Günün her anında ulaşabileceğiniz çağrı merkezi sayesinde Allday ile ilgili çözemediğiniz sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz. Müşteri temsilcileri o günün yoğunluğuna göre kısa bir süre içerisinde çağrılarınıza yanıt verecektir.

Çağrı merkezini puanlayın!