Alfemo çağrı merkezi iletişim telefon numarası

31 Mayıs 2020 tarihinde güncellendi.

Alfemo çağrı merkezi iletişim telefon numarası 850’li ve merkez şubesi izmir olarak görünmektedir. Bu numaraları arayarak gerekli bilgileri elde edebilir; Alfemo mobilya istek, Alfemo mobilya şikayet ve Alfemo mobilya öneri için her zaman sizleri dinliyor.

Alfemo mobilya çocuk odası, Alfemo mobilya yemek odası, Alfemo mobilya oturma odası, Alfemo mobilya yatak odası, Alfemo mobilya ev tekstili gibi geniş bir yelpazede bir evin ihtiyacı olan tüm mobilya ile aksesuar çeşitlerini üretmektedirler.  Alfemo her zaman bilgi ve birikimiyle kendisini biraz daha geliştirmektedir. Alfemo mobilya sayısı 150’ye ulaşan bayi ağıyla dünyanın dört bir yanında 60’tan fazla ülkede faaliyet göstermektedir. Ayrıca 31 concept mağaza ve 105 satış noktası ile müşterilere ulaşarak hizmet vermektedir.

Alfemo iletişim bilgileri :

  • Alfemo çağrı merkezi iletişim telefon numarası : +90 232 999 30 00
  • Alfemo Info : 0850 222 10 30
  • Alfemo Faks : +90 232 853 10 75 / +90 232 853 12 50
  • Alfemo Adres : Celal Umur Cad. No: 10 35860 Torbalı/İZMİR

Alfemo çağrı merkezi iletişim telefon numarası” için 2 yorum

  1. Alfemo çağrı merkezi diğer rakiplerine göre çok hızlı çalışıyor. Aradığım her an müşteri temsilcilerine bağlanabilmek büyük bir lüks oluyor. Teşekkürler bu kaliteli ve hızlı hizmet için…

  2. Alfemo kadar müşterisinin aramalarına “birazdan sizi arayacağız” diyerek hiç aramayan bir firma görmedim. 10 dakika sonra döneceğiz dediniz 3 gün oldu. Aydın mağazanızdaki kendi çalışanınız bile sizden sağlıklı bilgi alamıyor. Eskiden hiç böyle bir firma değildiniz. Kaç ay oldu istediğimiz ürünle ilgili ne teslimat tarihi verdiniz ne de ürünün nerede olduğu bilgisini, parayı peşin aldınız aylardır bekliyorum. Bari paramı iade edin de başka bir yerden karşılayayım ihtiyacımı. Bu kadar mağdur etmek size hiç yakışmadı!!!
    Aydında sizden alışveriş yapan herkese bu kötü deneyimimi aktaracağıma emin olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir