18 Temmuz 2021 tarihinde güncellendi.

Albaraka müşteri hizmetleri telefon numarası: 0850 222 5 666

1984 yılında İstanbul’da kurulan Albaraka Türk Katılım Bankası, faizsiz bankacılık alanında sektörün öncüsü olmayı başarmıştır. Uzun yıllardır süren tecrübesi ve müşteri memnuniyeti ile pek çok kişinin ilk tercih ettiği bankalar arasında yer almayı başaran Albaraka Türk, faizsiz kazanç mottosuyla kurulduğu ilk günden beri hızla büyümeye devam etmektedir.

Albaraka Türk çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 0850 222 5 666 numarasını tuşlayabilirsiniz. Bu numara üzerinden banka ile ilgili istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. 

Albaraka iletişim numarası

Faaliyetlerine 1984 yılında başlayan bankanın Türkiye genelinde toplam 209 adet şubesi bulunmaktadır. Ayrıca bankanın Irak’ta da şubesi bulunmaktadır. Bankacılık hizmetlerini müşterilerine sunan Albaraka Türk, güvenilir bir banka olarak dikkat çekmektedir.

444 5 666 veya 0850 222 5 666 numaralarını tuşlayabilirsiniz

Albaraka müşteri hizmetlerine direk bağlanma artık çok kolay bir yöntemi var. Saatlerce telefonda beklemelere son. Tek yapmanız gereken telefon numarasından arayıp kısa bir kodlama sistemi ile işlemlerinizi hemen yapabilirsiniz. Bunun için aşağıda yazacağım kodları yapacağınız işleme göre kodlayın.

Albaraka Türk Katılım Bankası’nın aynı zamanda 0850’li ve 444’lü iki ayrı çağrı merkezi iletişim numarası bulunmaktadır

Albaraka müşteri hizmetlerine direk bağlanma

İlk önce ” 444 5 666″ numarayı arayın.

Bankacılık işlemleri için: 1

Şifre ve parola işlemleri için:2

Kayıp çalıntı bildirimleri için:3

Kredi kartı işlemleri için:4

Haftalık kar payları ve döviz kurumları için:5

Direk müşteri temsilcisine bağlanmak için:0 kodlamanız yeterlidir.

Artık istediğiniz işlemi yapmak için beklemeden direk kodlama sistemi ile atmye gitmeden direk telefonda işleminizi yapabilirsiniz….

Çağrı merkezini puanlayın!