Albaraka müşteri hizmetlerine direk bağlanma

31 Mayıs 2020 tarihinde güncellendi.

1984 yılında İstanbul’da kurulan Albaraka Türk Katılım Bankası, faizsiz bankacılık alanında sektörün öncüsü olmayı başarmıştır. Uzun yıllardır süren tecrübesi ve müşteri memnuniyeti ile pek çok kişinin ilk tercih ettiği bankalar arasında yer almayı başaran Albaraka Türk, faizsiz kazanç mottosuyla kurulduğu ilk günden beri hızla büyümeye devam etmektedir.

Faaliyetlerine 1984 yılında başlayan bankanın Türkiye genelinde toplam 209 adet şubesi bulunmaktadır. Ayrıca bankanın Irak’ta da şubesi bulunmaktadır. Bankacılık hizmetlerini müşterilerine sunan Albaraka Türk, güvenilir bir banka olarak dikkat çekmektedir.

Albaraka müşteri hizmetlerine direk bağlanma artık çok kolay bir yöntemi var. Saatlerce telefonda beklemelere son. Tek yapmanız gereken telefon numarasından arayıp kısa bir kodlama sistemi ile işlemlerinizi hemen yapabilirsiniz. Bunun için aşağıda yazacağım kodları yapacağınız işleme göre kodlayın.

Albaraka müşteri hizmetlerine direk bağlanma:

İlk önce ” 444 5 666″ numarayı arayın.

Bankacılık işlemleri için: 1

Şifre ve parola işlemleri için:2

Kayıp çalıntı bildirimleri için:3

Kredi kartı işlemleri için:4

Haftalık kar payları ve döviz kurumları için:5

Direk müşteri temsilcisine bağlanmak için:0 kodlamanız yeterlidir.

Artık istediğiniz işlemi yapmak için beklemeden direk kodlama sistemi ile atmye gitmeden direk telefonda işleminizi yapabilirsiniz….


Albaraka müşteri hizmetlerine direk bağlanma” için bir yorum

  1. Albaraka’nın çağrı merkezinden pek memnun değilim. Özellikle geç saatlerde çok geç açıyolar. İşim varken çağrı merkezini aramak biraz zor olabiliyor o saatlerde. Ama kredi hizmetleri fena değil. Çağrı merkezini biraz daha düzeltirlerse daha memnun kalabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir