Türkiye’de son yıllarda kullanımı yaygınlaşan ve kullanım kolaylığı ile dikkat çeken doğalgaz tamamen doğa dostu olmasıyla da dikkat çekmektedir. Ev ve işyerlerinde kullanılan doğalgaz, gündelik ihtiyaçların karşılanabilmesi için gereken etkenlerin başında yer almaktadır.

Türkiye’de evlere ve işyerlerine kadar gelen doğalgazın satışından ve dağıtımından sorumlu olan firmalar bölgelere göre ayrılmıştır. 2007 yılında kurulan Aksa Doğalgaz’da bu firmalar arasındadır. Aksa Doğalgaz Adana, Osmaniye, Antakya ve Mersin illerinde hizmet veren bir enerji dağıtım kuruluşudur. Bu bölgelerdeki doğalgazın dağıtımını, satışını ve desteğini Aksa Doğalgaz üstlenmektedir.

Aksa Doğalgaz’ın 444’lü ve üç haneli çağrı merkezi iletişim numarası da bulunmaktadır. Çağrı merkezi aracılığıyla abonelik açma işlemleriyle ilgili bilgi alabilir, ödenmemiş faturalarınızı sorgulayabilir veya size en yakın olan Aksa Doğalgaz hizmet bürosunun bilgilerine de ulaşabilirsiniz. Arıza bildirimi de yapabileceğiniz çağrı merkezi üzerinden aboneliğiniz hakkında geniş kapsamlı bilgiye ulaşabilirsiniz.

İstek, soru, öneri, görüş ve şikayetleriniz için Aksa Doğalgaz çağrı merkezine 444 4 187 ve 187 numaraları üzerinden erişebilirsiniz. Çağrı merkezini aradığınız zaman o günün yoğunluğuna göre kısa bir süre içerisinde müşteri temsilcileri çağrılarınıza geri dönüş yapacaktır.

Çağrı merkezini puanlayın!