Türkiye’de kullanımı giderek yaygınlaşan ve neredeyse her mekanda tercih edilen doğalgaz, güvenilir olması ve çevre dostu olması sebebiyle pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Gündelik ihtiyaçların karşılanabilmesi için kullanılan doğalgazın Türkiye genelinde evlere ve iş yerlerine girmesini sağlayan satış ve dağıtım firmaları da bulunmaktadır.

Bölgelere göre farklı şekillerde ortaya çıkan bu firmalar arasında Akmercan da yer almaktadır. 2015 yılında kurulan Akmercan, Zonguldak, Devrek, Çaycuma, Kilimli ve Bartın gibi illerimizde hizmet vermektedir. Bir enerji kuruluşu olan Akmercan 0850’li ve üç haneli çağrı merkezine de sahiptir.

Akmercan’ın çağrı merkezini arayarak abonelik açma işlemleri hakkında bilgi alabilir, ödenmemiş faturalarınızı sorgulayabilir ve size yakın olan Akmercan hizmet bürolarının detaylı bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca çağrı merkezi üzerinden arıza bildiriminde bulunabilir, aboneliğiniz hakkında destek alabilir, istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi de bildirebilirsiniz.

Akmercan çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 0850 205 0 187 numarasını tuşlayabilir veya 187 numarasını tuşlayabilirsiniz. Günün her anında bağlanabileceğiniz çağrı merkezi sayesinde müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Abonelik işlemlerini daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz Akmercan çağrı merkezindeki tüm görüşmeler güvenliğiniz açısından kayıt altına alınmaktadır.

Çağrı merkezini puanlayın!