25 Mart 2019 tarihinde güncellendi.

Son yıllarda ülkemizde yaygınlaşan ve pek çok kişi tarafından tercih edilen doğalgaz, ekonomik ve güvenilir olduğu için tercih edilmektedir. Doğa dostu olan doğalgaz Türkiye’de en fazla kullanılan ısınma türleri arasındadır. Türkiye genelinde evlerimize kadar gelen doğalgazın satımını ve dağıtımını yapan firmalar bölgelere göre ayrılmıştır.

2015 yılında kurulan Akmercan Batıkargaz Doğalgaz; Zonguldak, Çaycuma, Devrek, Kozlu, Kilimli ve Bartın şehirlerinde hizmet vermektedir. Enerji dağıtım kuruluşu olan Akmercan Batıkargaz bu bölgelerdeki doğalgazın dağıtımından, satışından ve desteğinden de sorumludur.

Akmercan Batıkargaz Doğalgaz müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek için çağrı merkezi hizmeti de sunmaktadır. 0850 numaralı ve üç haneli iki ayrı çağrı merkezi bulunan Akmercan Batıkargaz Doğalgaz’a ulaşmak isterseniz 0850 205 0 187 numarasını tuşlayabilirsiniz. Ayrıca 187 numarası üzerinden de Akmercan Batıkargaz Doğalgaz’a ulaşabilirsiniz.

Çağrı merkezini kullanarak fatura sorgulayabilir ve size yakın Akmercan Batıkargaz Doğalgaz hizmet bürolarının bilgilerine ulaşabilirsiniz. Arıza bildirimi, abonelik işlemleri, istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi Akmercan Batıkargaz Doğalgaz’a çağrı merkezi ile iletebilirsiniz. Çağrı merkezi günün yoğunluğuna göre belirli bir süre içerisinde sizlere yanıt verecektir.

Çağrı merkezini puanlayın!