Konya merkezli yerli yazılım şirketi Akınsoft, 1995 yılında kurulan ve faaliyetlerine hala devam eden bir şirkettir. Şirketin Akınsoft Yönetim Kurulu Başkanı görevi Özgür Akın tarafından gerçekleştirilmektedir. Özgür Akın aynı zamanda şirketin kurusudur. Türkiye’nin 81 iline hizmet veren Akınsoft dünya çapında 15 ülkeye hizmet sunmaktadır.

Şirketin temel hizmet alanı yazılımlardır. Bilinen ve kullanılan yazılımları arasında Cafeplus ve WOLVOX ERP bulunmaktadır. Türkiye’nin ilk 500 yazılım şirketi içerisinde yer alan Akınsoft’un merkez binası Konya’da yer almaktadır. Şirketin bölge müdürlüğü ise İstanbul’da bulunmaktadır.

Şirketlerinde 100’ü aşkın personel ile hizmet sunan Akınsoft 2000 civarında şirket ile çözüm ortağıdır ve Türkiye’de 81 bin kullanıcıya hizmet sunmaktadır. Farklı sektörlere yönelik hizmetler sunan Akınsoft, teknolojik çözümler sunmayı hedefleyen bir firmadır. 2002 yılında çıkartılan CafePlus10 ve 2003 yılında çıkartılan CafePlus4 yazılımları ile ün kazanan şirketin ürünleri arasında internet kafeler için çıkartılan CafePlus en önemli yeri kaplamaktadır.

Akınsoft çağrı merkezi üzerinden de kullanıcılarına hizmet sunmaktadır. Çağrı merkezi üzerinden Akınsoft ile iletişime geçebilir ve yardım almak istediğiniz konu hakkında iletişime geçebilirsiniz. Akınsoft çağrı merkezi için 444 40 80 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!