24 Aralık 2020 tarihinde güncellendi.

1976 yılında Fatih’te kurulan Aker, Türkiye’nin en büyük giyim markaları arasındadır. Türkiye genelinde 40’ı aşkın mağazası yer alan Aker ürünleri arasında eşarp, giyim, çanta ve kumaş gibi ürünler bulunmaktadır. Hızlı bir şekilde büyüyen ve kadın giyim sektörünün öncüleri arasında yer alan Aker, kaliteli ürünlerini güncel modaya uyumlu olabilecek şekilde tasarlamaktadır.

Müşterilerinin memnuniyetini kazanan Aker, güncel olarak yaptığı indirimler ve kampanyalar ile de müşteri sayısını her geçen gün artırmaktadır. Birbirinden özgün tasarımları ve şık konseptleriyle pek çok farklı tarzda giyinen kadının ilgisini çekmeyi başaran Aker, Pierre Cardin markasının da lisansörlüğünü üstlenmektedir.

Aker markasının hafta içi her gün 09:00 ile 18:00 saatleri arasında arayabileceğiniz bir çağrı merkezi de bulunmaktadır. Çağrı merkezi üzerinden Aker ürünleriyle ilgili detaylı bilgi alabilir ve sipariş durumunuzu da güncel olarak takip edebilirsiniz. İade ve değişim için de arayabileceğiniz çağrı merkezine 444 25 37 numarası üzerinden ulaşabilirsiniz. Aker çağrı merkezini arayarak marka ile ilgili istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Çağrı merkezini aradığınız zaman o günün yoğunluğuna göre müşteri temsilcileri kısa bir süre sizi bekleterek çağrılarınıza cevap verecektir.

Çağrı merkezini puanlayın!