2000 yılında kurulan Akakçe, online alışveriş platformudur. İnternet üzerinden satışı yapılan yüz binlerce farklı ürünün fiyatını sizler için araştıran ve karşılaştıran Akakçe sayesinde aradığınız ürünlere en uygun fiyatlı şekilde ulaşabilirsiniz. Kullanıcıların uygun fiyatlı bir şekilde istedikleri ürünlere ulaşabilmesini sağlayan Akakçe ücretsiz ve tarafsız bir internet sitesidir.

Farklı ürün kategorilerinde ürünleri listeleyen Akakçe, ürünler ile ilgili sizlere genel bilgiler de verir. Kullanıcı yorumlarına da ulaşabilmenizi sağlayan Akakçe en uygun fiyatlı ve en uygun ödeme seçenekli ürünleri sizlere sunar. En düşük fiyattan en yüksek fiyata doğru listelenen ürünleri tek tıkla satın alabileceğiniz Akakçe, bütün fiyat ve ürün bilgilerini anlık olarak güncellemektedir.

Akakce, kısa süre içerisinde Türkiye’de en fazla kullanılan internet siteleri arasına girmeyi başarmış başarılı bir internet sitesidir. Akakce ile iletişime geçmek isterseniz üye girişi yapmanız sizden istenmektedir. Üye girişini gerçekleştirdikten sonra internet sitesinde yer alan iletişim formu üzerinden müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

İletişim formu üzerinden yaşadığınız teknik sorunlar ile ilgili yardım alabilir, istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi Akakce yetkililerine iletebilirsiniz. İletişim formunu günün istediğiniz her anı kullanabilir ve sorunlarınıza çözüm üretilebilmesini sağlayabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!