30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

2000 yılında kurulan alışveriş platformu Akakce, internet üzerinden satışı gerçekleştirilen binlerce farklı ürünün fiyat araştırmasını sizler için otomatik olarak yapabilmektedir. Kullanıcıların uygun fiyatlı ürünlere erişebilmesini sağlayan ünlü sitede farklı kategorilerde ürünler bulunmaktadır. Ürünün genel bilgileri ve kullanıcı yorumları gibi özel bilgiler de Akakce sitesinde yer almaktadır.

Herhangi bir kategoriye ait olan bir ürünü satın almadan önce ziyaret etmeniz gereken Akakce sayesinde ekonomik bir şekilde alışveriş yapabilmenin keyfini çıkartabilirsiniz. Güvenilir bir şekilde farklı ürünlere ait ayrıntılı bilgileri sizlere sunan Akakce aynı zamanda sürekli olarak güncel fiyatları ve bilgileri sizlere sunmaktadır.

Akakce.com çağrı merkezi iletişim telefon numarası 2000 senesinde kurulan internet ortamında bulunan 100 binlerce ürün hakkında en uygun ücret bulmanız için kurulan sitedir.

Akakce.com ile iletişime geçmek isterseniz üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye girişi yaptıktan sonra aşağıda sizlere verdiğimiz bağlantı aracılığıyla Akakce.com’la iletişime geçebilir; teknik sorunlarınızla ilgili destek alabilir, istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz.

Akakce.com çağrı merkezi formu

Çağrı merkezini puanlayın!