1960 yılında kurulan Ak Sigorta, Sabancı Holding bünyesinde faaliyet gösteren bir markaydı. Daha sonra Belçika merkezli olan Ageas şirketi ile ortaklık anlaşması yapan Ak Sigorta, marka popülaritesini ve marka değerini önemli oranda arttırmayı başarmıştır. Türkiye’nin en büyük ve en önemli sigorta kuruluşları arasında yer alan Ak Sigorta, günümüzün hızla gelişen teknolojisinden verimli bir şekilde yararlanmaktadır.

Sabancı Holding bünyesinde faaliyet gösteren Ak Sigorta, holdingin diğer iştiraki olan Akbank şubeleri ve 69 broker ve 3500’den fazla anlaşmalı kurum ile kurumsal bireysel sigorta ürünlerini de tüketicilere ulaştırmaktadır. Geniş bir sigortacılık ağına sahip olan Ak Sigorta’nın hisseleri BIST Ulusal Pazar’da “AKGRT” sembolü işlem görmektedir. Böylelikle Türkiye’nin saygın ve en değerli markalarından olan Ak Sigorta tüketicilerine “Aracım”, “Evim”, “Sağlığım”, “Seyahatim” ve diğer sigorta kategorilerinde hizmet sunmaktadır.

Ak Sigorta’nın aktif bir şekilde hizmet verdiği çağrı merkezi numarası da bulunmaktadır. Ak Sigorta’nın çağrı merkezine 444 27 27 numarası üzerinden ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezinde aramaya ilişkin olarak ayrı ve özel bir ücretlendirme sizlerden talep edilmemektedir. Çağrı merkezi üzerinden istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!