AirTies Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

İstanbul merkezli olan ve 2004 yılında kurulan Airties bir bilişim firmasıdır. Telekomünikasyon alanında faaliyetlerini sürdüren AirTies, ülkemizde yer aldığı sektörün öncüsü haline gelmiş bir firmadır. İnternet servis sağlayıcıları da AirTies modem ile iş birliği içerisindedir. Bu iş birliği sonucunda tüm abonelere AirTies markalı modemler sunulmaktadır.

DSL modemler, kablosuz ağ geliştiricileri, set-top boxlar, ethernet switchler ve powerline adaptörler üreten AirTies günümüzde çağrı merkezi ile de müşterilerine verdiği hizmeti desteklemektedir. AirTies ile iletişime geçmek istiyorsanız, 0850 222 0 239 numarasını tuşlayabilirsiniz.


AirTies Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası” için 2 yorum

  1. AirTies’ın müşteri hizmetlerinden çok memnunum. Modem destek hattındaki arkadaşlar yaşadığım sorunu kısa bir süre içerisinde çözdü. Kendileri konu ile gayet alakalılar. Ürünleri gibi kaliteli bir hizmet sunuyorlar.

  2. bence cok kalitesiz bir firma çünkü cihazla alakalı bir sıkıntı olmasına rağmen müşteri hizmetlerinde muhattap olacak bir insan yok. sesli yanıt olarak çözüm bulamayınca ne yapmamız gerekecek ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir