2 Nisan 2022 tarihinde güncellendi.

AGT Kurye Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 480 76 77

Türkiye’de 1993 yılında kurulan, banka ve finans alanında sağladığı hızlı teslimat hizmetleriyle bilinen markalardan biri AGT Kurye, bugün e-ticaret sektöründe de ismini duyurmayı son 5 yıl içerisinde en iyi şekilde duyurmuş markalardan biridir. Türkiye’de 450’den fazla acenteye sahip, 1100 ve üzerinde ki kurye sayısıyla beraber Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine teslimat, geri lojistik desteği sağlayan bir markası olarak bilinir.

AGT Kurye bugün ulusal posta hizmet sağlayıcı lisansı olan BTK tarafından verilen lisansa sahip bir marka olup, Ulaştırma Bakanlığı tarafından da sağlanan tüm ulusal yetki belgesiyle beraber operasyonunu sürdürmektedir. Müşteri memnuniyeti adına da olabildiğince hızlı ve takibi kolay yapılabilen bir sistem ile birlikte en iyi desteği sunmaktadır. Saha operasyonu ile sanal ortamdaki verilerin eşleştirmesini senkronize halinde yaparak, anlık olarak veri üretimini ve raporlamasını en iyi şekilde yapmaktadır. Bu sayede kurye görevi gören tüm saha çalışanlarının, sizlere sağlanan tüm destekleri noktasında da güvenli bir biçimde sürecin hangi aşamada olduğunu gerçek zamanlı şekilde görebiliyorsunuz.

E-ticaret dünyasında hızlı teslimattan tutun da şubesiz bankacılık noktasına kadar paylaşacağınız pek çok alanda AGT Kurye iletişim numarası üzerinden destek ve bilgi alabilirsiniz. Her zaman iletişimde olacağınız, nitelikli kurye hizmetlerinden faydalanacağınız gibi çalıştığınız e-ticaret siteleri ya da bankacılık sektöründeki destekleriyle beraber AGT Kurye hizmetinde kuryem nerede sorgulamasını yapabilirsiniz.

AGT Kurye Şirketler İçin Hizmetleri Nelerdir?

AGT Kurye ile birlikte aynı gün teslim desteği alabiliyorsunuz. Kurumsal bir şirket olarak siz de AGT Kurye ile çalışarak, gönderilerinizin aynı gün içerisinde müşterilerinize %100 müşteri memnuniyeti çerçevesinde ulaşmasını sağlar, destekleyen kurye ekibiyle birlikte hizmet alabilirsiniz.

Her gönderilerinizin aynı şekilde büyük şehirlerde de ertesi gün teslimat hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Bu sayede yüksek performansa sahip, geniş bir kurye ağına sahip şirketin gönderimlerinin 1 gün sonra yapılması istenen tüm kargo süreçlerinin de tamamlanmasına dair talepte bulunabilirsiniz.

Nitelikli teslimat desteği de yine AGT Kurye’de bulunan hizmetlerden biridir. Şubesiz bankacılık ya da benzer süreçlerde, operasyon kurgusu içerisinde çift yönlü gönderilerinizi için de destek sağlamaktadır. Bu süreçlerde müşterilerin etkilenecekleri herhangi bir süreç noktasında da AGT kurye iletişim numarası üzerinden iletişime geçebilir ve kuryem nerede kaldı bilgisine de sahip olabilirler.

Express teslim veya güvenli teslim gibi ek hizmetleriyle beraber kuryelerin en hızlı şekilde, birkaç saatlik süreçlerde teslim edilmesini sağlar ya da yüksek güvenlik içermesi beklenen kuryelerin de dünya çapında nereye gitmesi isteniyorsa, en hızlı şekilde bu operasyonun sürdürülmesi sağlanır.

AGT Kurye İle Kuryem Nerede Takibi Nasıl Yapılır?

AGT Kurye’den bir kurye bekliyorsanız, sizlerde kuryenizin hızlıca sizlere ulaşması noktasında AGT Kurye ile kuryem nerede desteği alabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki link üzerinden gönderi takibi yapabilirsiniz. Bu sayfa üzerinde sizlere sunulan bazı sorular olacaktır.

Aynı gün teslim Kurye Gönderi Takibi: https://takipagt.aktif.com/

Adresine girdiğinizde sizlere işlem yapmak istediğiniz kurum veya firmanın seçimini yaptıktan sonra, takip numaranızı girmeniz istenir. Daha sonrasında da soyadınızın ilk 2 harfini girerek, sayfada yer alan tüm bilgiler neticesinde takip bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

AGT Kurye Telefon Numarası: 0850 480 76 77

Aynı gün teslim (AGT) Kurye Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Yukarıda yer alan çağrı merkezi dışında aşağıdaki iletişim formlarından da hem bireysel hem de kurumsal olarak AGT Kurye ile iletişime geçebilirsiniz. Herhangi bir konuda görüş, öneri, istekleriniz veya şikayetiniz varsa bunları beyan etmek için markanın kendi internet sayfasında yer alan iletişim formuna ulaşabilirsiniz.  

AGT Kurye Görüş & Öneri & Şikayet İletişim Formu: https://www.aynigunteslim.com/

Sayfanın en altında yer alan Görüş & Öneri & Şikayet formu ile birlikte sizden istenen doğru bilgileri girerek, markanın görüşleriniz veya iletişime geçtiğiniz konuyla ilgili kısa sürede sizinle irtibata girmesini isteyebilirsiniz.

Benzer şekilde de AGT Kurye Kurumsal İletişim / Satış & Pazarlama formu için yine sayfanın en altındaki form ile iletişime geçebilir, kurumsal olarak iletişime geçerek isteklerinizi paylaşabilirsiniz.

Sosyal Medya Adresleri

Sosyal medya hesaplarını takip ederek, AGT Kurye hakkında güncel bilgilere ulaşabilir ve marka hakkındaki kampanyalara sahip şekilde de bilgi sahibi olabilirsiniz. Aşağıda yer alan sosyal medya hesapları üzerinden değerlendirirseniz iletişime geçebilir, direkt olarak sosyal medya hesaplarını da takip edebilirsiniz.

AGT KURYE Twitter

Çağrı merkezini puanlayın!