24 Ağustos 2021 tarihinde güncellendi.

Adidas Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08505026141

Spor ayakkabı denildiğinde eski zamanlardan bu yana ilk akla gelen ayakkabı markalarından biri de Adidas’tır. Adidas, dünyada en çok bilinen markalardan biri olurken hem spor giyim hem de spor ayakkabı kategorisinde öncü markalardandır. Nike, Reebok gibi markalarla beraber Adidas ilk akla gelen marka olurken, spor eşyası üretimi konusunda da en büyük üreticilerdendir.

Adidas dünyada da en büyük spor eşyaları satan markalardandır. Kurucu isim Adolf Dassler olup 1949 yılından bu yana aktif şekilde spor dünyasında saygı gören, bilinen ve kaliteli spor giyim markası olarak bilinmektedir. Bugün, fiziksel mağazalarıyla beraber Türkiye’nin dört bir yanında yüzlerce şubesini görmek mümkündür. Ayrıca bayileri, franchise adresleri ve AVM’lerdeki satış mağazalarıyla da geniş bir satış mağazası ağına sahiptir.

Spor kıyafetlerinizde tercih edeceğiniz Adidas’ta olası tüm problemlerde Adidas müşteri hizmetleri dilediğiniz gibi telefon ile destek alabilir ve görüşebilirsiniz. Türkiye desteği olarak 0850’li hattından istediğiniz şekilde iletişimde kalabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Ana kategoriler olarak Erkek, Kadın, Çocuk kategorileriyle birlikte hem spor giyim hem de ayakkabı modelleriyle beraber Adidas, her sezon bir kültür haline gelmiş olan ürünlerinin türlerinde, renklerinde de gelişim göstererek çok daha iyisini üretmeye devam ediyor.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Adidas Çok Satan Ürünler Hangileridir?

Adidas markasının ürünlerinde Kadın, Erkek ve Çocuk kategorisinde en çok geliştiren satışı bulunan ürünler Ozweego, Runfalcon, Falcon, Yeezy ve Nite Jogger modellerine ait ayakkabıları oluyor. Hem bot stili hem de klasik ayakkabı türleriyle beraber pek çok modellerin tamamına da Adidas.com.tr adresinden siz de bakabilirsiniz.

Online mağaza üzerinden yaptığınız alışverişlerinizde, Adidas Türkiye mağazaları olarak sipariş takibinizi yapmak için https://www.adidas.com.tr/tr/order-tracker adresini kullanabilirsiniz. İstediğiniz her zaman için Adidas iletişim numarası üzerinden iletişimde de olabilirsiniz fakat direkt olarak sipariş takibinizi ilgili bağlantıdan yapmak mümkündür.

Sipariş numarası ve E-posta adresinizi girerek istediğiniz her zaman için Adidas online mağazasından yaptığınız ürünlerinizin sipariş takiplerini yapabilir ve nerede olduğunu da anında görebilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Adidas Mağaza Telefon Numarası

Adidas Çağrı merkezi Numarası: 08505026141

Adidas, dünyada olduğu gibi Türkiye’de de öncü markalardan biri olurken spora sağladığı katkılarıyla tanınır. Futboldan basketbola, tenisten voleybola kadar pek çok spor dalında hem spor dallarına hem de sporcularına yaptığı sponsorluk anlaşmalarında, en iyi ürünleriyle beraber sporcuları destekler.

Bu aşamada siz de her zaman marka güvenilirliğinden yola çıkarak iletişimde kalacağınız, ürün alışverişlerinizi güvenle yapacağınız Adidas’ta müşteri temsilcileriyle görüşme yapmak istediğinizde Adidas çağrı merkezi üzerinden iletişime geçebilir ve görüşebilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Adidas İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Spor kıyafetleri, ayakkabısı satın alırken sevdiğiniz markalardan biri Adidas ise iletişimde kalmak, aktif ürünleri incelemek ve araştırmak için Adidas sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. Adidas aktif sosyal medya hesapları aşağıdaki gibi olup aynı zamanda e-posta ile resmi yazışmalarınızı yaparak da Türkiye operasyon merkezi tarafından destek alabilirsiniz.

Adidas E-posta Adresi: support-tr@onlineshop.adidas.com.tr

ADİDAS Facebook

ADİDAS Twitter

ADİDAS İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!