30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

Spor ürünleri ve kıyafetleri ile ünlü olan Adidas, pek çok farklı ülkede sunduğu ürünleriyle milyonlarca kişiye hitap etmeyi başarmıştır. Teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek üretimlerini sürdüren Adidas aynı zamanda sponsor olduğu spor müsabakalarıyla da ünlenmiş bir markadır. Kaliteli ve uzun ömürlü ürünleriyle dikkat çeken Adidas ürünleri arasında her yaştan kişiye uyum sağlayabilecek ürünler yer almaktadır.

Aksesuarları, kıyafetleri ve daha pek çok farklı tasarımı ile hedef kitlesinin beğenisini kazanabilmeyi başaran Adidas, spor ile amatör veya profesyonel olarak uğraşan kişilerin de ilk tercih ettiği markalar arasında bulunmaktadır.

Adidas çağrı merkezi telefon numarası 444 lü olarak yoktur fakat şirketin sabit hattından da hafta içi saatleri 09:00 ile 18:00 arasında müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Adidas çağrı merkezini aradığınızda müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip istekleriniz veya şikayetleriniz hakkında size yardımcı olabilir.

Adidas Çağrı Merkezi Numarası: 0212 337 11 22

İnternet üzerinden Adidas müşteri temsilcileri ile iletişime geçmek isterseniz, aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Şirket Merkezi:

RönesansBiz Plaza
Mecidiyeköy Mahallesi, Oğuz Sok. No:4
34387 Şişli, İstanbul Türkiye

Çağrı merkezini puanlayın!