Acer, Stan Shih, Carolyn Yeh ve diğer 5 kişi tarafından kurulan ünlü bir markadır. 1976 yılında kurulan Acer’ın merkezi Tayvan’ın şehirlerinden olan Hsinchu’da yer almaktadır. Acer ismini 1987 yılında alan marka ilk dönemlerinde elektronik malzemelerin dağıtımını yapan ve mikroişlemciler için danışmanlık hizmetini veren bir marka olarak ön plana çıkmıştır.

İlerleyen süreçlerde bilgisayar üretimine geçiş yapan Acer bu alanda sektörün liderlerinden olmuştur. Bilgisayar ve donanım üretimiyle satışını gerçekleştiren Acer, zaman içerisinde ürün yelpazesini genişletmiştir. Dizüstü bilgisayar, masaüstü bilgisayar, bilgisayar donanımları, ekran, dijital fotoğraf makinesi gibi farklı alanlarda sektörde lider olan Acer, uygun fiyatlı ürünleriyle de dikkat çekmektedir.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdüren Acer, uzun yıllardır sektör içerisinde yer alan ve her geçen gün başarılarını daha da yükseğe taşımayı başaran bir marka haline gelmiştir. Üretimini ve dağıtımını üstlendiği her ürünü ile milyonlarca kişinin ilgisini çeken Acer aynı zamanda çağrı merkezi üzerinden de müşterilerine hizmet sunmaktadır.

0850 222 22 37 numarası üzerinden Acer çağrı merkezine bağlanarak teknik destek alabilir ve ürünlerle ilgili şikayetlerinizi de müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. Çağrı merkezi Pazartesi ve Cuma günleri 09:00 ile 18:00 arasında ulaşabileceğiniz bir çağrı merkezidir.

Çağrı merkezini puanlayın!