İrfan Kangı’nın sunduğu ATV ekranlarında yayınlanan yarışma programı 3 Kuşak 1 Cevap, ses getirecek cinsten bir slogan ile izleyenlerinin karşısına çıkıyor. “Kuşakları Çatıştıran Değil Birleştiren Yarışma” sloganıyla yayın hayatına başlayan 3 Kuşak 1 Cevap programının sloganından da anlayabileceğiniz üzere başarılı olabilmek için yarışmacıların kendi kuşağını değil, geçmiş ya da gelecek kuşağını da iyi bilmesi gerekiyor.

Dedeniz tarafından sevilen filmin hangisi olduğunu bilmeniz ya da oğlunuzun radyoda hangi tarzda müzikler dinlediğini bilmeniz gibi ayrıntılar yarışmacıları başarıya götürüyor. Bu sorulara cevap arayan yarışmada 3 farklı kuşak ve 2 aile yer alıyor. Hangi ailenin daha çok kazanabileceğini belirleyen faktör ise kendi kuşağı dışındaki soruların ne kadarını doğru bildiği oluyor.

Cevaplar yanlış olursa para diğer aileye doğru aktarılıyor. Yarışmanın sonunda ise en fazla parayı toplayan aile, topladığı parayı alarak yarışmadan ayrılıyor. 3 Kuşak 1 Cevap yarışmasına başvuru yapmak istiyorsanız başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. Çağrı merkezi numarası bulunmayan programa katılım için resmi başvuru formunu doldurmanız yeterlidir.

Çağrı merkezini puanlayın!