Kanal D, uzun yıllardır yayınladığı yarışma programlarıyla da dikkat çeken bir kanal olma özelliği taşımaktadır. Kanal D ekranlarında yayınlanan en ilgi çekici yarışma programları arasında 19 yarışması da yer almaktadır. 2017 yılında yayın hayatına başlayan bu programın sunuculuğu Barış Kılıç tarafından üstlenilmektedir.

19 yarışması haftanın 4 günü saat 23:45’te Kanal D ekranlarında hayranlarıyla buluşmaktadır. Yarışma içerisinde yer alan her bir soru için yarışmacılara 19 saniyelik bir süre tanınmaktadır. Yeni yarışmacıların katılacağı yarışmada iki kişi yarışmaktadır. İkili yarışmanın ardından 19 soruya da doğru cevap veren yarışmacıya 19 milyon TL’lik büyük ödül sunulmaktadır.

Türk televizyon tarihinde rekor ödüle sahip olan bu yarışmanın herhangi bir iletişim numarası veya WhatsApp hattı yoktur. 19 yarışmasına başvurmak isterseniz yarışmanın resmi internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurabilirsiniz. Başvurular o sezonun ve dönemin yoğunluğuna göre değerlendirilmektedir.

Yarışmaya katılmak için yararlanabileceğiniz başvuru formu dışında iletişim formunu da kullanabilirsiniz. 19 yarışması başvuru formu üzerinden yarışma ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları yarışma yetkililerine iletebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!