Zuhal Topal Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Sabah kuşağının en fazla izlenen programları arasında evlilik programları yer alıyor. Pek çok farklı televizyon kanalında yayınlanan bu evlilik programları arasında en dikkat çekenlerden biri Zuhal Topal’ın sunuculuğunu üstlendiği Zuhal Topal’la İzdivaç programıdır.

Zuhal Topal’la İzdivaç programına katılmak istiyorsanız program yetkililerine WhatsApp hattı üzerinden ulaşabilir veya dilerseniz programa ait olan çağrı merkezini de arayabilirsiniz. WhatsApp aracılığı ile başvuru yapacağınız zaman kendinizi tanıtabilirsiniz. Fotoğraf, video ve ses kayıtlarınızı WhatsApp üzerinden gönderebilirsiniz.

Zuhal Topal’la İzdivaç programına katılmak istiyorsanız 0212 300 18 18 numarasını tuşlayabilirsiniz. WhatsApp üzerinden başvuru için ise 0542 830 30 30 numarasını kullanabilirsiniz. Ayrıca online olarak doldurabileceğiniz başvuru formunu doldurarak da programa başvuru yapabilirsiniz.


Zuhal Topal Çağrı Merkezi Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. Bu programların yayından kaldırılması kötü oldu. İzleyip eğleniyor ve vakit geçiriyorduk. Verilen bağlantı numaralarını da artık devre dışı bırakmışlar ne yazık ki. Umarım yakın zamanda tekrar bölümlerini yayınlarlar en azından.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir