Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Türkiye’de hizmet veren kamu bankalarından olan Ziraat Bankası, devlet bankası konumundadır. Osmanlı Devleti zamanında 1863 yılında Memleket Sandıkları olarak hizmete başlayan Ziraat Bankası günümüze kadar hizmet vermeye devam etmiştir. New York, Londra, Bağdat, Atina ve Cidde’de şubeleri olan Ziraat Bankası dünyanın dört bir yanında hizmettedir.

2003 yılında Ziraat Bankası’nın 140. yılı kutlaması sebebiyle PTT tarafından Ziraat Bankası logolu posta pulları da bastırılmıştır. Çiftçilerin ve iş kuracak yeni kişilerin destek alabildiği Ziraat Bankası en uygun fiyatlar ile pek çok farklı bankacılık ürünü sunmaktadır.

Ziraat Bankası’nın müşteri hizmetleri numarası da vardır. 444 00 00 ya da 0850 220 00 00 numaralı telefonları arayarak müşteri hizmetlerine hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Telefon numarası 7 gün 24 saat boyunca arayabileceğiniz bir telefon numarasıdır. Bankacılık işlemlerinizi en hızlı şekilde gerçekleştirebileceğiniz Ziraat Bankası çağrı merkezi üzerinden kredi ve kredi kartı başvurusu da yapabilirsiniz.

Bankacılık işlemleri ile ilgili aklınıza takılabilecek pek çok farklı soruya cevap bulabileceğiniz Ziraat Bankası çağrı merkezine istek, soru, görüş ve önerilerinizi de bildirebilirsiniz. Ziraat Bankası çağrı merkezini aradığınız zaman yanınızda T.C. kimlik numaranızı bulundurmanız yeterli olacaktır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir