Yurtiçi Kargo, Türkiye’nin en eski ve en güvenilir kargo şirketleri arasında yer almaktadır. Türkiye’ye kargo kültürünün yeni geldiği dönemlerden beri faaliyetlerini sürdüren ünlü şirket, Türkiye’deki kargo sektörünün gelişmesinde de öncü bir yol üstlenmiştir.

Dünyanın ve Türkiye’nin 4 bir tarafına kargolarınızı tam söz verdikleri zamanda sorunsuz bir şekilde teslim eden Yurtiçi Kargo, kurulduğu andan itibaren yaptığı hizmetler ve getirdiği bütün yenilikler ile sektör öncüsü olmayı başarmıştır.

1982 yılında firma kurulduğundan beri hizmet kalitesini sürekli olarak yükselten ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmalarını sürdüren Yurtiçi Kargo’nun hizmet ağı geniş ve modern bir durumdadır. Aynı gün teslimat isteyen müşterilerine vip kargo ve diğer isteklere çözüm olabilecek şehir içi hızlı kargo, askılı taşımacılık, uydu şube ve çift yönlü kargo gibi pek çok farklı hizmet sunan Yurtiçi Kargo dünyanın 220 noktasına hizmet sunmaktadır.

Profesyonel ve sorunsuz bir şekilde hizmetlerinin tamamını sürdüren Yurtiçi Kargo aynı zamanda çağrı merkezi hizmeti de sunmaktadır. Yurtiçi Kargo’nun çağrı merkezine bağlanarak kargo gönderimleri hakkında bilgi alabilir, istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. Yurtiçi Kargo çağrı merkezi için 444 99 99 numarasını tuşlayabilirsiniz.