7 Haziran 2020 tarihinde güncellendi.

Türkiye’nin ilk online yemek sipariş sitesi olan Yemeksepeti, ülkemizde toplam 64 şehre ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde anlaşmalı olduğu 11.000’den fazla restoranın bütün menülerini görüntüleyip online olarak kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Yemeksepeti’nin ortalama 5 milyonu aşkın kullanıcısı olduğu bilinmektedir.

Yemeksepeti’nde verdiğiniz siparişler en geç 1 dakika içerisinde restorana ulaşmaktadır. Online ödeme özelliğiyle siparişinizin ödemesini anında gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda Yemeksepeti’nin Android ve iOS platformlarında uygulaması da bulunmaktadır.

Mobil uygulamaları ya da mikro sitesinin ana sayfası üzerinden veya internetten arama ya da reklam kampanyaları ile ilgili gelebileceğiniz yemek, marka arama sayfalarına girmeniz ilk adım olarak gereklidir. Siparişlerinizi kolay bir şekilde iletebileceğiniz Yemeksepeti’ne üye olmanız yeterlidir.

Hizmet kalitesini her geçen gün geliştiren Yemeksepeti, size uygun ödeme seçenekleri de sunmaktadır. Firmalar ile ilgili güncel puanlara da bakabileceğiniz Yemeksepeti’nin çağrı merkezi üzerinden de destek alabilirsiniz. Çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 444 5 445 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Bu numara üzerinden marka ile ilgili istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Bunun dışında telefon üzerinden siparişleriniz ile ilgili güncel bilgileri de alabilirsiniz.