Yaşamdan Hikayeler Telefon ve Whatsapp İhbar Hattı Numaraları

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Hayatın içinde yer alan bütün olayları konu olarak kendisine alan Yaşamdan Hikayeler, TV8 ekranlarının en sevilen programları arasında yer alıyor. Sempatik tavırları ile herkesin beğenisini toplamayı başaran Lütfiye Pekcan tarafından sunulan programda gündemdeki önemli olaylara yer veriliyor.

Yaşanılan kötü olaylarda insanların kendi başlarının çaresine bakmayacağı noktada devreye giren Yaşamdan Hikayeler, olayların çözülebilmesi için konuklarına yardımcı oluyor. Kayıp ve cinayet haberlerine de yer veren programa 0533 162 60 60 numarası üzerinden ulaşabilirsiniz. Aynı numarayı WhatsApp ihbar hattı olarak da kullanabilirsiniz.

İhbar hattı olarak kullanılan iletişim numaralarını aradığınız zaman yetkili kişilere gerekli ihbarlarda bulunabilir, istek, görüş, şikayet ve önerilerinizi de iletebilirsiniz.


Yaşamdan Hikayeler Telefon ve Whatsapp İhbar Hattı Numaraları” için bir yorum

  1. WhatsApp hattına kimse bakmıyor. En son mesaj attığımda 1 hafta sonra geri döndüler bu durum yoğunluktan mı kaynaklı yoksa iletişime geçmek için başka bir yöntem mi denememiz gerekiyor acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir