Watsons çağrı merkezi telefon numarası

31 Mayıs 2020 tarihinde güncellendi.

1841 yılından günümüze kadar evrimleşerek gelen Watsons markasının 5.500’ü aşkın mağazası bulunmaktadır. Dünyanın her yerinde hizmet veren Watsons kişisel bakım, kozmetik ve makyaj ürünleri sunmaktadır. Yenilikçi politikasıyla faaliyetlerini sürdüren Watsons’ın Türkiye’de 235’i aşkın satış noktası vardır.

Bakım ve güzellik ürünleri konusunda geniş ürün yelpazesiyle dikkat çeken Watsons aynı zamanda müşteri memnuniyetine de önem veren bir firmadır. Özel indirimler ve fırsat ürünleriyle dikkat çeken ünlü marka her kesimden ve yaştan insanın ilgilendiği markalar arasındadır.

Watsons çağrı merkezi telefon numarası 444 ile başlamaktadır ve bu özel numaraya Türkiyede 235 dünyada 5000 den fazla şubesi bulunan güzellik üzerine kurulan hanımların yenilikçi tercih ettiği bir kozmetik ürün satış firmasıdır.

Watsons çağrı merkezi ile tüm istek ve önerileriniz dışında sizleri dinleyen profesyonel çağrı merkezine şikayetlerini de dile getirebilirsiniz.

Uygun fiyatları, kampanya ve fırsatları ile başka hiçbir yerde bulamayacağınız ürünlere sahip olabilirsiniz. Watsons kartınıza özel indirim ve fırsat ürünleri günlük ve haftalık olarak değişmektedir.

Watsons Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası : 444 99 87


Watsons çağrı merkezi telefon numarası” için 2 yorum

  1. Watsons’ın ürünlerinden çok memnunum. Çağrı merkezi hizmetleri de aynı kalitede. Ufak bir sipariş sorunum için aramıştım geçenlerde. Hattaki arkadaş bütün problemlerimi kısa bir süre içerisinde halletti ve çözüme ulaştırdı. Teşekkürler.

  2. El blenderw aldim ve urunum eksik geldi yedwk şisesi yok kullanma klavuzunda internet tanitiminda olan sise yok kac defa müsteri hizmwtlerini aradim mail attim geri dönen bir Allahin kulu olmadi bu ayiplu maldir hata telafi edilmeli aramissiniz sorununuz neydi nasil yardimci olabilirim diye geri dönulmeliydi ürunumude bu yuzden kutudan cikarip kullanmadim wts nu verdim ama hic geri donen yok hizmet kalitesi cok kötu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir