Vatan Bilgisayar Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

15 Şubat 2020 tarihinde güncellendi.

Vatan Bilgisayar, 1983 yılında kurulan Türkiye’nin ilk bilgisayar mağazasıdır. Türkiye genelinde toplamda 53 ayrı ilde yer alan 115 mağazası ile hizmet veren markanın 3800’ü aşkın çalışan personeli bulunmaktadır. Vatan Bilgisayar, sektörün en öncü ve gözde markaları arasında yer almaktadır. Gerçekleştirdiği indirimler ve kampanyalar milyonlarca kişinin markaya güvenmesini sağlamıştır.

Vatan Bilgisayar’ın ürün kataloglarında farklı ürünler yer almaktadır. Bu ürünler arasında telefon, bilgisayar, bilgisayar aksesuarları, fotoğraf ve kamera ürünleri, TV, ofis malzemeler, oyun ve hobi aletleri ile birlikte kişisel bakım ürünleri de yer almaktadır.

Vatan Bilgisayar’ın aktif olarak kullandığı 0850’li bir çağrı merkezi iletişim numarası bulunmaktadır. Çağrı merkezine hafta içi her gün 09:00 ile 18:40 saatleri arasında erişebilirsiniz. Hafta sonları ise 10:00 ile 17:00 arasında ulaşabilirsiniz.

Ürün satın almak istediğiniz zamanlarda ise çağrı merkezine haftanın 7 günü 09:00 ile 22:00 saatleri arasında kesintisiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Vatan Bilgisayar’a ulaşmak için 0850 222 56 56 numarasını tuşlayabilirsiniz.


Vatan Bilgisayar Çağrı Merkezi Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. Vatan Bilgisayar üzerinden verdiğim siparişim ile ilgili bir sorunumu hızlı bir şekilde çözüme kavuşturdular. Kendilerine teşekkür ederim. Ancak çağrı merkezi çok yavaş bağlanıyor. Bir süre boyunca hatta beklemek zorunda kalıyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir