Vakko müşteri hizmetleri telefonu

31 Mayıs 2020 tarihinde güncellendi.

1934 yılında Vitali Hakko tarafından “Şen Şapka” adıyla kurulan ufak bir şapkacı dükkanı günümüzde Vakko olarak adlandırılmaktadır. Uzun yıllardır hizmetlerine devam eden Vakko’nun ilk mağazası 1962 yılında İstanbul Avrupa Yakası’ndaki Beyoğlu’nda açılmıştır. Vakko Beyoğlu şubesi, o güne kadar açılan en büyük mağazalar arasında yer almaktadır.

1968 yılında Merter’de 36.000 metrekarelik alana Vakko fabrikası inşa edilmiştir. Türk sanatçıların tablo ve heykelleriyle bezenmiş bir sanat galerisini de içerisinde bulunduran Vakko fabrikası, Vakko’nun sanata gösterdiği önemin ve desteğin temellerini oluşturmuştur.

Vakko müşteri hizmetleri telefonu 444 lü numarası bulunmayıp, İstanbul anadolu yakası alan kodu ile başlayan pazartesiden cumartesiye haftanın 6 günü sabah 10:00’dan akşam 19:00’a kadar dilediğiniz saatte arayabileceğiniz Vakko iletişim no dan ulaşabilirsiniz.

Vakko ülkemizde internet ile mağazaları sayesinde birçok müşterisine hizmet veren önemli markalardan biri haline gelmiştir.

Vakko bayan ve erkek giyim üzerine oldukça kalite ürün sunmayı başarmıştır. Müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için kurmuş olduğu müşteri çağrı merkezinden herkes faydalanabilmektedir.

Vakko Çağrı Merkezi İletişim Numarası: 0 216 454 09 00


Vakko müşteri hizmetleri telefonu” için bir yorum

  1. Vakko’nun uzun yıllardır müşterisiyim. Kendilerinden geçtiğimiz günlerde güzel bir ceket satın almıştım. Fakat ceketin bedeni üzerime tam olmadığı için değiştirmek zorunda kaldım. Bu duruma hemen müdahale ederek gereken işlemleri başlattılar. İşlemlerin telefon üzerinden başlatılması da benim için büyük bir kolaylık oldu açıkcası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir