1954 yılında vakıf kaynaklarının ve ekonomik kalkınmanın ihtiyaçları doğrultusunda kurulan VakıfBank, o günden beri çağdaş bankacılık uygulamaları ve yöntemleri ile Türkiye’nin tasarruf seviyesinin gelişimi ve ilerlemesinde büyük bir katkı sağlamıştır. Kendisine emanet edilen değerler ve varlıkları en etkili şekilde yöneten VakıfBank, benimsediği büyüme ekonomisi ve sürdürdüğü tekrar yapılandırma projesiyle de dikkat çekmektedir.

İnsan kaynakları son derece güçlü olan VakıfBank, işe alma, performans değerlendirme, terfi, kariyer planlama gibi çalışmalarını da hız kesmeden devam ettirmektedir. Yurt içi ve yurt dışı şubeleriyle 13 ayrı bağlı iştiraklığı ve 11 ortak aracılığıyla hizmet veren VakıfBank, sektör içerisinde sürekli ilerleyen isimler arasında yer almaktadır.

İştiraklık ve ortaklıklarının 4’ü bankacılık, 2’si sigortacılık, 7’si ise diğer mali ortaklık şeklinde olan VakıfBank’ın, birisi enerji, biri imalat, ikisi turizm, yedisi diğer ticari işletme sektöründe olmak üzere 11’i finans sektörünün dışında bulunmaktadır. Müşteri hizmetleri numarasıyla da hizmet veren VakıfBank’ın çağrı merkezini arayarak istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

Aynı zamanda çağrı merkezi üzerinden bankacılık işlemlerinizi de pratik ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 444 0 724 numarasını tuşlayabilirsiniz.