Türkiye’nin özel bankaları arasında yer alan Vakıfbank, yüksek müşteri potansiyeline sahip bir bankadır. Günde binlerce farklı kişiye bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilmesi için hizmet sunan Vakıfbank havale, EFT, fatura ödeme, borç ödeme, kredi çekme ve kredi ödeme gibi işlemler yapabilmelerini sağlar.

Banka işlemlerinizi gerçekleştirmek veya karşılaştığınız problemleri çözebilmek için Vakıfbank’ın müşteri hizmetlerini de arayabilirsiniz. Sesli yanıt sistemi ile çalışan Vakıfbank’ın çağrı merkezine bağlandığınız zaman menüden menüye dolaşabilir ve dilerseniz müşteri temsilcilerine doğrudan bağlanabilirsiniz.

7 gün 24 saat hizmet sunan Vakıfbank’ın sesli yanıt sisteminde sizlere kolaylık sağlayabilmesi için pek çok farklı menü bulunmaktadır. Gerekli menüyü seçemediğiniz zaman vakit kaybetmemek için yine sesli yanıt sistemini kullanarak Vakıfbank müşteri hizmetlerine doğrudan bağlanabilirsiniz.

Bankacılık işlemleri yapabilmeniz için Türkiye’nin her noktasında hizmet sunan Vakıfbank, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Basit birkaç adımı takip ederek sizler de Vakıfbank müşteri hizmetlerine bağlanarak istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine bildirebilirsiniz.

Vakıfbank çağrı merkezini aradığınız zaman o günün yoğunluğuna göre değişebilecek sürelerde çağrılarınıza cevap verilecektir. Çağrılara yanıt verilme süresi tamamen yoğunluk ile alakalıdır. Dilediğiniz her an kendi başınıza çözemediğiniz işlemler için Vakıfbank çağrı merkezini arayabilirsiniz.